Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbevaló lyukasztás után...

Fülbevaló lyukasztás után első tágitás?

Figyelt kérdés

2 hete kb átszúrtam a fülemet 1,25-ös tűvel. Egyes oldalakon azt irták, hogy 2 hónapot kell várni mire teljesen begyógyul... az lenne a krédésem, mivel tágitani akarom muszáj-e megvárnom a 2 hónapot vagy kezdhetem mondjuk még 1-2hét múlva már el. A fültágitásnál végülis igy is úgy is szakadni fog a szövet ahogy tágul, és majd az is hónapok múlva fog teljesen begyógyulni. Most már egyáltalán nem fáj, nincs bedagadva, nem vérzik.


Az lenne tehát a kérdésem ha valaki szúrt magának fülbevaló lyukat az után mikor kezdte el tágitani a fülét? Vagy aki ért hozzá az irja már le nekem hogy 1 hónapot elég-e várnom aztán, 2 hetente 1mm-vel tágitanom lehet-e? :)



2019. ápr. 28. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem bírod a fájdalmat akkor várd meg ez 1 hónapot és a legkisebb mérettel kezd. Én bírom a fájdalmat ezért miután kiszúrtam 2 hét után már tágitottam is. És 5mm el kezdtem!! :D már 26os füleim vannak de ne siesd el, mert akkor olyan csúnyán ki fog fordulni a füled mint nekem. És csak tüskével tágítsd
2019. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!