Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » El tudnám hitetni nyáron az...

El tudnám hitetni nyáron az emberekkel hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy mire jön a strandszezon már nem tudok lefogyni, hiszen mindjárt május. Viszont néztem magam a tükörben és rájöttem, hogy tökre úgy nézek ki mint valami terhes leányka (trollok megnyugatatása végett ez nem lehetséges hogy az lennék). Igen, fiatal vagyok eléggé, de ha simogatnám a hasamat, meg úgy járkálnék meg viselkednék mint egy terhes akkor lehet, hogy elhinnék. És ez tök jó, mert így nem kéne szégyenkeznem a plusz kilók miatt meg, hogy hogy áll rajtam a bikini, mások hohy nézhetnek rám stb. Ti mit gondoltok?

2019. ápr. 28. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja nézni a strandon, hogy simogatod-e a hasad vagy nem.
2019. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is strandon mindenki a pihenéssel, lazulással foglalkozik, szóval nem fogják őket érdekelni a plusz kilóid. Örülnek, hogy ledobhatták a saját bajaikat, nem fognak a tieiddel foglalkozni.


Lazíts te is; nehogy már strandon vagy és azért feszengj, mert hogy hogy néznek rád.


dE egyébként csinálhatod is ezt a hassimogatást, hátha ez téged megnyugtat:)


Meg hassimogatás nélkül is lehet, hogy azt hinnék, hogy babád van, vagy pl betegség miatt is lehet hízni, tehát tényleg ezek miatt a plusz kilók miatt nem kell aggódni, strandra meg kikapcsolódni megy az ember:)

2019. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*Meg egyébként husosan is lehet szép valaki.
2019. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bediliznék, ha strandon azt kéne számontartanom, hogy ott az egyik lány terhes, a másiknak üzbegisztáni macskája van, megint másiknak azért nagy a feneke, mert szakmai gyakorlathoz ez kell. Hazajönnék pihenni a sok információtól, amit strandon számon kellett tartanom.
2019. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni. Se az, hogy van rajtad felesleg se az hogy "terhes" vagy.
2019. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kutya se fog radnezni ne aggodj, mindenki feszeng a sajat problemai miatt azzal fognak foglalkozni nem a masik hasaval
2019. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek ott kiengedik a gőzt, és pont az lenne egyébként is a legnagyobb bajuk, hogy megállapítsák, hogy gyereket vársz-e:) Szóval nem törődik senki a saját problémáival se, nemhogymég máséval:D:)
2019. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Soha nem kèső lefogyni! :)
2019. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb ha kérdezi valaki, akkor azt mondhatod, valaki a medencébe esik, valaki teherbe.
2019. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nekem sikerült eddig mindig:D csak mikor leultem arra kellett figyeljek ne hurkasodjon a hasam mert az mar nem nez ki terhes hasnak. De amugy működhet:)
2019. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!