Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok? 27éves...

Nagyon vékony vagyok? 27éves férfi 184cm 79kg Far: 93cm, derék:80cm, mellkas: 110cm, váll 132cm Bicepsz :39, nyak 38, vádli 37

Figyelt kérdés

Utóbbi pár hónapba diétásabban étkezek, kockahasat szerettem volna elérni mindenképpen, jó úton haladok csak félek hogy megrosszabb lesz a helyzet... amikor 86kg voltam akkor 90cm derék 100as far 113as mellkas, nyakam is 42 volt.

Nagyon szeretnék mély kockákat a hasamon de félek hogy nagyon vekony leszek.



2019. ápr. 30. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudlak elképzelni így számok alapján, de nagyon vékonynak nem gondolnálak

esetleg külj képet, úgy sokkal könnyebb lenne véleményt írni (nem muszáj magadról ha azt nem szeretnél, elég egy hasonló testalkatú férfiról)

2019. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mikeXxX ***** válasza:
Ha számit egy férfi válasz is akkor szerintem igen én alacsonyabb vagyok közel 10 centivel de minden szám nagyobb nálam .
2019. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem számok alapján azért is nehéz megmondani, mert testfelépítéstől függ. Például van, akinek vékonyabb/vastagabb a csontozata, vagy szálkásabb alapból (:


Én párom 21 éves, 182 cm és kevesebb nálad, kb.65 kg na ő vékony, de ő sem betegesen :D Tehát látatlanban nehéz megmondani.

2019. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!