Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki buliba smink nélkül menni?

Ciki buliba smink nélkül menni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem sminkelem magam,csak a szemöldököm húzom ki.

Lehangolt vagy ciki így elmenni bulizni?

Persze normális ruhában normalis hajjal :D



2019. máj. 2. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit vár el ott a társaság. De ne menj olyan helyre ahol nem éreznéd jól magad.
2019. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ha már megyek valahova,akkor alkalomnak megfelelően kicsi pluszt azért adok magamnak. Nekem az hozzá tartozik, de nem ciki attól még nélküle sem.
2019. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból nem sminkelsz akkor felesleges. Ha így érzed jól magad akkor nem kell erőltetni. Ha nagyon szép lennék,én sem sminkelnék. :) bár én is max a szememet szoktam kicsit hangsúlyozni,semmi egyéb.
2019. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
32 éves vagyok, kb 10 éve nem volt rajtam smink és sehonnan sem hiányzik. Amúgy meg nem tök mindegy, hogy mások szerint mi a ciki? Magadnak kell megfelelned, nem nekik.
2019. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Évekig jártam suliba smink nélkül, még egyetemre is elindulok smink nélkül, ha nincs kedvem/időm hozzá. Egyáltalán nem ciki, tanulni jársz oda😊
2019. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Ha egyébként sem szoktál sminkelni, akkor nem is lesz fura.

Ráadásul, ha valaki smink nélkül is szép, az meg tök jó, szerencsés az illető :)

2019. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csomoszor nem volt kedvem sminkelni, es nem volt semmi belole
2019. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
64%

Nem ciki. Menj úgy ahogy te jól érzed magad.

De az irritál mikor valaki irja, hogy egyetemre smink nélkül jár, mert tanulni jár oda.

Mi köze van a kettőnek egymáshoz? Reggel 20 perc alatt kisminkelem magam, nem ront a tanulásomon.

2019. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Szóval neked b*szta a szemed annyira a válaszom, kedves nyolcas, hogy lepontoztál😂


Sajnálom, hogy nem ment át a mondanivalóm, de szerintem alapvetően mindenki azért sminkeli ki magát, hogy csinosabb legyen. Simán megyek akár bulizni is smink nélkül, ha ahhoz van kedvem, suliba is, bárhova. Nem negatívként szántam, amit mondtam, de egy nagyobb eseményen (pl szalagtűző) előbb feltűnik az embereknek, ha nincs rajtad smink, mint egy suliban, ahova tanulni jársz, nem pedig bulizni meg ünnepelni.


Nagyon profi vagy a 20perces sminkeddel, nekem is megvan 10-15perc alatt, de ettől még a tény tény marad: nem a sminked számít a suliban, és valójában szerintem mindenki magasról tesz arra, hogy ki vagy-e sminkelve vagy sem...

2019. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, szerintem nem azért lettél lepontozva, mert hülyeség amit írtál, hanem azért, mert a válaszodnak semmi köze nincs a kérdéshez.

Attól, hogy te leírod, hogy smink nélkül jársz suliba, a kérdező semmi releváns választ nem kapott tőled arra, hogy sminkeljen-e egy BULIBA. Egyáltalán nem ugyan az a kettő.


Kedves kérdező, szerintem egy bulinak arról kell szólnia hogy ne érezd magad feszélyezve, el tudd engedi magad, így ez alapján kell döntened. Ha attól érzed magad kellemetlenül, hogy mindenki ki van cicomázva és kilógsz a sorból akkor dobj fel egy egyszerű sminket. Ha viszont megszoktad, hogy nincs rajtad smink és kényelmetlen számodra a viselése, akkor nem kell sminkelned, csak azért mert a többi lány csinálja. E nélkül is lehetsz csinos, és az is eltérő, hogy kinek mi áll jól és mi illik hozzá. Példának okán én sosem szoktam csak a szemöldökömet megrajzolni, mert akkor befejezetlennek érzem a sminkem, tehát ha ezt a lépést megcsinálom akkor kiemelem a szemeimet, párosítót és rúzst teszek fel. Ha mindezzel nem akarok vesződni akkor csak színezett géllel megyek át a szemöldökömön is. Ettől függetlenül, lehet, hogy neked tökéletesen jól működik az, hogy csak a szemöldöködet húzod ki. Tehát teljesen fölösleges azt sasolnod, hogy más mit ken magára, ha hozzád az nem illik, nem áll jól, akkor teljesen felesleges vesződnöd vele. Értelmes ember nem ilyesmi miatt fog cikinek gondolni, aki meg igen, annál az adott illetővel van inkább a probléma mintsem veled.

2019. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!