Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek valaha megnő a...

Szerintetek valaha megnő a mellem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok. Az egyik mellem látványosan kisebb mint a másik ezzel a problémával elmentem orvoshoz kb 1 éve aki azt mondta hogy minden rendben van de a mellem mégis kisebb és nem tudja az okát szedtem gyógyszereket de semmi változás😞. Szerinted mi lehet a probléma, a mellem valaha valamennyire egyforma lesz?

2019. máj. 3. 22:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Senkinek nem egyforma
2019. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek sem egyforma a két melle!

Sőt, az egész tested nem teljesen szimmetrikus!

Ez nem betegségtől. Egyszerűen ilyen vagy.

Így fogadd el magad! Még változhat sokat a melled.

2019. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az egyik heregolyom kisebb, mint a masik. Van ilyen.
2019. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy meg fog novekedni a másik melled. De senkinem nem egyforma teljesen. Nekem majdnem egyforma volt terhességem előtt szinte észrevehetetlen,most meg szoptatás alatt nagyobb lett az egyik látványosan... De én már annak is örülnék ha nem menne össze és ilyen maradna :D
2019. máj. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy senkinek nem egyforma. De nekem az egyik mellem A a másik pedig C kosárméretü és ez azért nem egy kis eltérés szerintem. Az orvos egyszer találkozott ilyen esettel de nem tudja hogy mi az oka ennek és hogy megfog nőni a mellem vagy nem..
2019. máj. 4. 08:00
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem fog javulni. Az sem biztos, hogy terhesség és szoptatás után jobb vagy rosszabb lesz a helyzet.

Ha egy bizonyos mértéknél nagyobb az eltérés, akkor (elvileg) tb alapon lehet plasztikáztatni. De ez annyira irreális határérték, hogy az A és C kosár eltérés nálam nem volt elég.

Magán úton tudod plasztikaztatni, ha nagyon zavar.

Azt leszámítva, hogy utalom a melleim, nem akadályoz semmiben. Egy párom se fordult el tőlem emiatt. Szerető férjem van, minden gyerekem sokáig tudtam szoptatni, szóval normálisan működik. A szoptatás abbahagyása után akartam műtetni. De nekem most sokat változtak, kezd kiegyenlítődni a különbség. Egyforma soha nem lesz, de most ruhában egyáltalán nem látszik. Így a férjem le akar beszélni a plasztikai sebészről.

2019. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Ilyent még nem láttam. Megnézhetem képen? Nagyon érdekelne.


Amúgy mivel ez orvosilag indokolható így szerintem jogosult vagy TB által támogatott mell korrekciós műtétre.

2019. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
milyen gyógyszert szedtél?
2019. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hormon gyógyszereket..
2019. máj. 7. 12:22
 10/19 anonim ***** válasza:
De konkrétan mit? És mióta?
2019. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!