Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mi lenne a véleményetek...

Lányok mi lenne a véleményetek arról ha egy fiú műkörmöt viselne?

Figyelt kérdés
(nem vagyok meleg)Csak egyszerű színben pl fehér..

2019. máj. 5. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minek?
2019. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem tul férfias.
2019. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát mert tetszik nekem a műköröm...

Miért a nők miért viselnek műkörmöt?

2019. máj. 5. 19:08
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Hat figyelj, en se hagyom meg a szort tetőtől talpig a testemen mert nem lenne tul nőies.
2019. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Hát én biztos nem szeretném, hogy a barátomon legyen. Taszítana.

A fehér szín meg aztán rikít is, pasikon meg nem jellemző, ezért a tekintetet is biztos odavonzaná.

Engem amúgy nem zavar, de nem hiszem, hogy pasiként tudnék rád nézni. Viszont mindenki azt csinál magával, amit szeretne.

2019. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az lenne a velemenyem, hogy sose jonnek ossze vele de meg csak egy ejszakara sem.

Neked mi lenne a velemenyed arrol a norol aki nem borotvalkozik sehol sem?! Ez ugyanolyan

2019. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

Már megint te? https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..


Egy olyan kérdésem lenne, hogy apukáddal milyen a viszonyod? Vagy szüleid elváltak és csak anyukád nevelt? Innen jött a túlzott nőiesség iránti igényed, szereteted? Nem érzed puhap..csségnek, hogy olyan dolgokat szeretsz, amit a nők és emiatt nem fognak rád férfiként felnézni, csak egy egy kiherélt melegnek?


Ne csinálj gyereket, szépen kérlek!

2019. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Taszítana,alapvetően az is ha csak a saját körme lenne kifestve,de a műköröm pedig teljesen.
2019. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, amennyiben a haverom csak. Potenciális partnernél taszító.
2019. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
Nem érdekelne, az ő körme. Amúgy nem tetszik a műköröm nőkön sem de annyi hogy én nem hordok olyat és kész. Az nem izgat ha másnak van.
2019. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!