Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon csúnya, ha...

Szerintetek nagyon csúnya, ha egy lánynak lúdtalpa van? Nem kicsi, hanem nagyon látványos.

Figyelt kérdés
Más is van, aki érintett? Az ilyen lány szerintetek ne is mutatkozzon mások előtt mezítláb?

2019. máj. 6. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt most így nem tudom elképzelni. De szerintem nem kéne gondot okozzon.
2019. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem látszik az annyira, mint képzeled, de fájni fog tőle a lábad. Menj el az orthopédiára, írnak fel betétet, de vannak rá gyógytornák is, amik javíthatnak a problémán.
2019. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is lúdtalpam van, de az nem látszik,csak ha valaki a talpamat látja, vagy mondjuk a vizes lábnyomomat.l.
2019. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Így néz ki: [link]
2019. máj. 6. 12:35
 5/11 anonim válasza:
Ahogy az atlétika tanárom mondta "Gyerekkoromban akkora lúdtalpam volt, hogy hápogott". Semmiben nem akadályozta meg, családja van, versenyszinten atletizált, de azt is hozzá kell tenni, hogy járt gyógytornára, és helyrehozta. Szóval irány a gyógytornász! Ha nem akarsz odamenni, írj privátban, testnevelésit végzek, tudok segíteni ha gondolod 😊
2019. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Orvosilag kezelhető,magánéletben meg nem fog gondot jelenteni hidd el! Férfiként mondom:). 38/f
2019. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Elég csúnya tud lenni és zavaró is mert lehetne tenni ellene illetve gyógyítani, de ha az illetőt ez hidegen hagyja akkor lehet rá mondani hogy igénytelen a testére.
2019. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es lábfétises, ignoráld.
2019. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Támogatom én is a gyógytornát.
2019. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát a lúdtalp még hagyján, de milyen nyomorékul állnak a lábujjaid?? OMG.
2019. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!