Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyen laposabb a hasam?

Hogy legyen laposabb a hasam?

Figyelt kérdés
Vékony lány vagyok a hasam sem dagadt vagy hurkás hanem a bikinivonalam feletti rész a köldökömig fel van puffadva vagy oda folyik le a bőr vagy nemtom de mindíg ilyen és mindenben látszik úgy nézik ki hogy végig lapos és egyszer csak egy pici domb és így mi a? Nem értem mit kéne vele csinálnom?ha fekszek is ottvan de tényleg mindíg tüdőnadrágban is szép lapos aztán egyszer csak egy puffadt valami ugy nez ki mintha hajas lennek es belenyombam a hasam ugy nez ki mint ha minden ruha osszeszoritana de nem ha behuzom a hasam akkor is ott van

2019. máj. 13. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Talán ha érthetően fogalmaznál válaszolnák, mert már a felénél elvesztettem a fonalat.
2019. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Lenne két kérdésem. Mi az a tüdőnadrág? (Beírtam a keresőbe, de csak azt hozta ki, hogy egy abnormális ember jelentéktelen nyelvbotlása). A másik kérdésem pedig az lenne, hogy mit jelent ez a kifejezés: "ugy nez ki mintha hajas lennek"

Persze, persze értem, hogy a fogalmazási készséged jóval a megengedett alatt van, valamint azt is, hogy a magyar helyesírás kihalt felétek, de ezek a kifejezések. Ezeket te találod ki? Ezeket ismernem kellene? Ajánlom, hogy készíts egy szótárat magadhoz, mert senki nem fog megérteni.

U.i.:második voltam.

2019. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

1. Köldök alatti pocak

A felső has lapos, a köldök alatti terület azonban csúnyán kidudorodik. Köldök alatti hasa lehet karcsú és edzett nőknek is.


Miért alakult ki?

Az alhasi pocakot gyakran okozhatja kismedencei, alhasi gyulladás, egyoldalú táplálkozásból adódó hasi puffadás vagy a belek falán lerakódott méreganyagok. Az alhasi dudor has további feltételezhető oka lehet még a gyors éttermi és félkész ételek valamint az édesség fogyasztás vagy az étkezések közötti nassolás. Köldök alatt dudorodó has esetén a probléma nem a mozgáshiány. Egyes, nem megfelelő mozgásformák (felülések) is alhasi kidudorodást eredményezhetnek.


Hogyan szabadulhatsz meg tőle?

Az emésztőrendszer, a belek falára rárakódott évtizedes ételmaradványok eltávolításával, az alhasi gyulladások felszámolásával. A gerincet megterhelő hasizom erősítő felüléseket mellőzd. A rossz technikával végzett felülések kárt okozhatnak. Felülések helyett végezz hetente egyszer vizi-gimnasztikát. Végezz láb-, has, csípő gyakorlatokat fekvő helyzetben vízben. Végezz otthon fekvő helyzetben könnyű lábemeléseket, kismedencei tornát, hormonjógát, Aviva tornát, Arwen tornát. A nassolásról sem kell lemondani. Nagyipari édességek és félkész élelmiszerek helyett fogyassz magvakat (mandula, brazil dió, dió, aszalt áfonya, aszalt barack, kókuszchips, banánchips, zöldségchipsek)

2019. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Remélem ez segít valamit. Keres rá több oldalon hátha találsz rá megoldást :)
2019. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 a tüdőnadrag: nagyon magas dereku nadrag (bár ezt a szót sokan használják)


Hajas szerintem hájas akart lenni és azt jelenti, hogy olyan, mintha zsír lenne ott rajta (ebben a szövegkörnyezetben)

2019. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Istenem mit kell drámázni? Még a hülye is tudja a szövegkörnyezetből hogy a hajas nem hajas hanem hájas hát hol éltek ti Krisztus előtt? Tüdőnadrág?? Nem lehet felfogni a szövegből amit írtam simán ki lehet találni miről beszélek csak a kötöszködés ezért éltek mi hogy lehessen szivatni azokat a nyomorult gyerekeket akik esetleg nem a 90 es években születtek mi ebbe a 21. Századba születtünk bele ide a kortársainkoz alkalmazkodtunk had ne legyek már olyan mint egy mittudomén 40 éves NORMÁLIS VÁLASZOKAT vártam nem pedig kioktató, lenéző szöveget mert kb minden NEM HÜLYE felfogja és normálisan veszi ha nem akar direkt kötözkódni azt a 2 percet amíg lepötyögtétek tölthettétek volna mással is! (Első,második)
2019. máj. 15. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek teljesen igaza van! Én is akár hányszor kérdezek az oldalon valaki folyton bunkózik vagy kötekedik. Szerintem az ilyenek itt élik ki magukat mert ismeretlenek maradhatnak/ otthon nem merik kinyitni a szájukat. ;)
2019. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez valószinű puffadás. Kerüld a puffasztó ételeket (hüvelyesek, gomba,karfiol, káposzta stb.) Ha ettől nem jobb,akkor próbáld ki a FODMAP diétát. Az is lehet hogy valami ételérzékenységed van.
2019. jún. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!