Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! 171 cm magasság és e...

Lányok! 171 cm magasság és e mellé 59 kg nagyon alacsonynak és kisúlynak számít?

Figyelt kérdés

Bár úgy vagyok 59 kg , hogy izmos vagyok de vékony magyarúl szálkás. Azonban úgy tudom , hogy mamár a lányok többsége legalább olyan magas és annyi kilós mint én?!

19F



2019. máj. 16. 22:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és kb nagyon izmos/szálkás vagyok, mivel már 4 éve edzek!
2019. máj. 16. 22:22
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Függ attól h az a 59kg h oszlik el, és hidd el nem magasság alapján fog valaki visszautasítani.

Az igaz hogy én 180cm vagyok, és nyilván magasabb srácokat preferálom, de ne aggódj amiatt hogy nincs elég nálad alacsonyabb lány:D

2019. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Na, te aztán nagyon izmos lehetsz, LOL!

A férjem ennyi centivel 73 kiló és baromi vékony.

Te vagy az igazi izmos fűszál!

2019. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk a magaságodal pont nincs semmi bajom (157 cm vagyok)

16L

2019. máj. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már megijedtem, hogy lány vagy, és 171 centivel alacsonynak gondolod magad.

A magasságod nem baj. Vannak nálad sokkal alacsonyabb fiúk is, nem mellesleg ezen úgy sem tudsz változtatni.

Viszont elé vékony lehetsz.

Gyúrj egy kicsit, szálkásodnod már nem kell.

2019. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Igen, alacsony vagy és EZ a nők nagy többségének a legfontosabb szempont.


"Magas legyen.. "


"Legyen magas, 190cm körül"


"Kedvenc magasságom a 180-185cm:)"


"Legalább 175cm"


"de inkább jóval magasabb."


Pár őszinte válasz, ha így van feltéve a kérdés, hogy milyen külső tulajdonság tetszik. A LEGELSŐ dolog a magasság. Ha viszont úgy van feltéve a kérdés, hogy a 171 az elég, akkor természetesen már nem számít a magasság, hiszen az felszínesség lenne és itt senki sem felszínes.

Vagy biztos más hibaid vannak, de nem a magasság, mert az nem számít.


"Az eddigi párjaim szinte mind ugyanazok a típusok voltak, akik bejöttek nekem. Nem voltak persze ők se tökéletesek, de legalább egy fejjel magasabbak voltak,"


Szóval EZ a LEGFONTOSABB szempont.


Jelentős kusebbségben, de azért vannak lányok, akik elfogadják a méreteidet, de nehezebb lesz megtalálnod.

2019. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az a legfőbb szempont, hogy milyen magas egy srác. Az én férjem 173centi és 10 év után még mindig ugyanúgy bolondulok érte.

Nem vagyunk egyformák és a kinézet nem számít annyit. Akinek meg igen, azzal nem kell foglalkozni. Az ember sokkal több, mint csak a teste... kívülről nem látszik, hogy egy férfi mennyire jó humorú, találékony, talpraesett, művelt, gyengéd, empatikus, állatbarát, erős stb.

Inkább azon dolgozz, hogy egészséges legyél. Ha sportolsz, akkor jó úton jársz, mellette egyél és aludj elegendőt. És ne csak a testedet hanem az agyadat és a lelkedet is tornáztasd, olvass sokat, lehessen miről beszélgetni veled. Tanulj meg gyengéd és figyelmes lenni.

2019. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!