Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Inyfék piercing otthon?

Inyfék piercing otthon?

Figyelt kérdés

Inyfék pc-t otthon mennyire fájdalmas és mennyire nehéz megcsinálni, saját magunknak?

Úgy gondolom hogy megtudnám csinálni, rengeteg embertől hallottam már hogy saját maguknak csinálták.

Aki saját magának csinálta kérjem írjon tapasztalatokat.



2019. máj. 18. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Ha nincs penzed megcsinaltatni, akkor a kezelesere hogyan lesz?

Nem jatek, ha nem akarod, hogy szetrohadjon az inyed.

2-5 ezer kozott kiszurjak, szalonja valogatja, de ott megfeleloen fertotlenitik a szadat, a tuket, az ekszert. Szalonban ezt a piercinget FAJDALOM NELKUL megcsinaljak neked.

Es elmondjak az utokezeleset, szabalyokat amiket kotelezo betartanod ha nem akarsz fogorvoshoz vagy szajsebeszetre rohangalni.

Nekem egyaltalan nem verzett, de baratnomnek peldaul elegge, ha te otthon a kis iroasztalodnal kiszurod magadnak, tudod mit kell vele csinalni ha verzik? Otthon, te meg tudod allapitani mekkora piercingre van szukseg a te szadhoz es inyhartyadhoz merve? Te otthon meg tudod allapitani egyaltalan neked lehetseges e ilyen piercinget berakni?

Ennel mar csak az nevettsegesebb aki ugy lesz "kormos" hogy youtube videokbol tanulja.

Ha sajnalsz erre max 5 ezret akkor meg is erdemled, hogy szetrohadjon az inyed. Sok idiota youtuber aki feltolti, hogy maganak szurta tisztaban sincs azzal miert kell szakemberre bizni, es hogy attol meg hogy nekik nem lett bajuk masnak lehet belole


Ezt a masik kerdesedhez valaszoltam. Ugy gondolod meg tudnad otthon csinalni? Akkor meseld el, mibol allapitottad meg, hogy a te inyedbe lehetseges megcsinalni, hol kell szurni, hogy kell szurni, hogy kell fertotleniteni, es honnan veszel megfelelo eszkozoket. A youtube nem megfelelo valasz ezekre.

Szokjunk mar le errol a kiszurom magamnak mert masnak nem lett baja dolgokrol. Foleg ha a szadrol van szo meg a benne levo dolgokrol.

Tisztaban vagy vele, hogy a fuledbe is el lehet rontani? Nem a porcba, hanem a husba. Veletlen eltalasz benne egy olyan dolgot amit nem kene es megtortenik a baj. Persze, a haveroknak akik reszegen kiszurtak maguknak semmi bajuk sem lett igy neked se lesz tuti. (Hat megsugom, lehet pont te leszel az akinel megtortenik a baleset)

2019. máj. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Kedves első, te mindenhova odaírod a hülyeséget? Nagyon vicces amit leírsz😂 Igen, át lehet szúrni, kis kereséssel a netem bármit meg tudsz találni a méretekről, kockázatokról, szúrásról és az utókezelésről is. Főleg, hogy egy olyan pc ről van szó, aminék a fülbevaló sokkal kockázatosabb, már csak a hús/porc vastagsága miatt is, sokkal fájdalmasabb is😂😂Magamnak szúrtam én is, még mindig életben vagyok és a szám is teljesen okés 😉 Ha bármi kérdésed van írj privátban😊
2019. jún. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metalwerewolf válasza:
72%

Kedves első válaszoló! Először is nem kell vészmadárkodni. Kettő nagyon kevés piercinges vállal ínyféket mert kényes. Az az ötezer forint 6-8 ezer ékszertől és piercingestől függően.


Kedves kérdező! Én pár nappal ezelőtt szúrtam meg az ínyféket. Bevallom pipiskedtem de ez egyéntől függ. Nem kell félni, nem lesz baj. 😊

2020. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!