Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek hány százalék jön ki...

Nektek hány százalék jön ki ezen a szépség mérőn?

Figyelt kérdés
Szerintetek reális az eredmény, amit mutatott nekted?

2019. máj. 19. 21:50
 1/6 A kérdező kommentje:
2019. máj. 19. 21:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy reális. Kipróbáltam több képpel is, és volt ahol 79% volt és olyan is ami 95%
2019. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked hány százalék lett?
2019. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kipróbáltam a legszimmetrikusabb férfi arcal amit 2018-ban megszavaztak és az is csak 65% lett kb
2019. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szépség nagyon relatív, ne akard lemérni szerintem ezzel. Olyat láttam már, hogy az aranymetszés szabálya szerint nézték meg hírességeknek, mennyire "tökéletes" az arcuk, vagy e szerint szerkesztettek össze egy "tökéletes" arcot különböző ismert emberek arcának részeiből. A végeredmény például számomra nem volt szépnek nevezhető.

Lehet hogy valakit pont egy olyan hiba fog széppé tenni mások szemében, amit ő maga gyűlöl (manószerűen hegyes/elálló fülek, szépségpötty, különböző szemszínek, stb).

Az ilyen alkalmazások mindenképp érdekesek, de nem bíznék bennük jobban, mint pl. egy horoszkópban. Barátokkal a vicc kedvéért rendben van. Azt viszont sajnálom, hogy fiatalként sokan önértékelési problémákkal küzdenek, és akkor szembe jön velük egy ilyen program, aminek elvégzése után esetleg negatív eredményt kapnak.

2019. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez a program mi alapján pontoz de hogy a valósághoz kb. semmi köze az tuti.

[link]

Beraktam ezt a fotót, és 45%-ot adott rá. Kicsit el van tévedve.

2019. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!