Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bikinivonal szórtelenítése...

Bikinivonal szórtelenítése borotválkozás után?

Figyelt kérdés
Megborotválkoztam azonban a héten szeretnék bikinit felvenni, de a hajlatba nagyon sötét maradt az a pici szőr amit nem tudtam leborotválni. Nagyon érzékeny a bőröm, így a lábamon is csak borotválkozom. Nem bírom a gyantázást, nekem túl sok szenvedés, az epilálástól meg félek. Próbáljam meg szőrtelenítő krémmel? Lábamon működött, csak sok idő volt, nem lehet tőle semmi bajom, mert mégis csak közel van az érzékeny területhez.

2019. máj. 21. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam. Szőrös maradtam, de cserébe ki is marta a bőröm rendesen.
2019. máj. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is borotválom és nekem is látszanak a fekete pöttyök, viszont elfogadom,hogy ez az erős,dús szőrzetem miatt van. Ha csak ezt a módszert bírja a bőröm,nincs más megoldás.
2019. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítőkrémet nem használnék, a legkárosabb mindközül. Az epilálás gyanta kategória. Esetleg végleges szőrtelenítés.

További lehetőség ha nem érdekel a dolog. Barátnőd véleményét is kikérheted mennyire látszik. Az ember mindig jobban észreveszi magán a dolgokat, másnak lehet fel sem tűnik.

Vagy a jól megválasztott fürdőruha, strandkenő is opció. Sima fekete, női fürdősortot kb 2000-ért kapsz a decathlonban.

2019. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!