Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha allergiás...

Mit csináljak, ha allergiás reakció lépett fel a porcelán műkörömtől?

Figyelt kérdés
Volt előtte zselés is, semmi bajom nem volt tőle. Kb egy éve elkezdett attól zsibbadni, viszketni, égni. Minden bajom volt, azt hittem megőrülök. Egy ideig szünet volt, gondoltam megpróbálhatnánk a porcelánt. Hát egy napig nem bírtam, éjszaka brutál viszketésre keltem,mozgatni alig bírtam , bedagadtak. Létezik más megoldás, hogy legyen körmöm, vagy mondjak le róla? Sajnos a sajátom betörik állandóan. Köszi a válaszokat.
2019. máj. 23. 17:49
 1/5 A kérdező kommentje:
És fel is van hólyagosodva sajnos.
2019. máj. 23. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Vannak antiallergén zselék is ami sokaknál beválik, érdemes kísérletezni. Nem minden körmös dolgozik ilyen anyaggal, úgyhogy ennek kérdezz majd utána.
2019. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Megfogom próbálni, hátha jó lesz valami. ☺️
2019. máj. 24. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az is lehet, hogy Valamelyik előkészítő folyadék összetevőjére vagy allergias.
2019. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Antiallergén anyag nincs.

Az antiallergénnek hirdetett anyagoknál a közismerten allergén anyagokat ugyan helyeztesítik mással, de mivel bármire lehetsz allergiás, nem garantált, hogy nem reagálsz rá. Ki kell deríteni, melyik összetevő okozza az allergiát, és célzottan azt kerülni.

2019. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!