Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 150 cm alatti lányok, szeretit...

150 cm alatti lányok, szeretitek a magasságotokat?

Figyelt kérdés

2019. máj. 26. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Én 150 vagyok, remélem, ez még belefér a kérdésedbe.

Igen, szeretem a magasságomat.

2019. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

148 vagyok, 20 éves.

Alapvetően magamon kívül nem sok ilyen magasságú nőt látok futkosni az utcán, így nagyon sokáig zavart, hogy a közvetlen környezetemben nincsenek hozzám hasonló sorstársaim, max. néhány iskolatársam, aki 155-160 cm között volt.

Anno nagyon nehéz volt, főleg, hogy 12 évesen befejeződött nálam a növekedés, a későnérő osztálytársaim pedig akkor kezdtek el megugrani, és a tornasor közepéről egyik pillanatról a másikra a legvégére kerültem.

Emellett akkor túlsúlyos is voltam, az idomaim is jóval nagyobbak voltak, mint a többi kislánynak, + teljesen más világlátásom volt, mint a legtöbb kiskamasznak, sokkal mélyebb dolgok foglalkoztattak, ami eléggé megnehezítette a beilleszkedést számomra.

A mai napra ilyen problémáim már nincsenek. Amíg létezik magassarkú, addig örülök is, hogy 15 centiseket is magamra húzhatok, mert 170 centisen ezt már nehezebben tehetném meg.

Emellett arányos vagyok, nőies alkatom és karcsú derekam van, és soha nem fordult elő, hogy nem találtam magamra ruhát.

Szóval: amiről évekig azt hittem, hogy elképesztően nagy hátrány, valójában különlegesség, mert nem sok egészséges, intelligens és csinos nő születik a világra ilyen magassággal.

Sokáig nem tudtam, de Rosanna Pansino is csak 147 centi, ergo még nálam is alacsonyabb. Szerintem ő nagyon szép, és elképesztően tehetséges.

2019. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!