Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy a fenekem, mit lehet...

Nagy a fenekem, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

162cm/43-44kg vagyok. Tornázok, sokat iszok, annyira nem étkezem egészségesen, mert szeretem a cukormentes üdítőket (pl. fuze tea zero, meg zero kóla) meg a protein szeleteket is szeretem és hetente többször is eszek ilyesmiket. Meg ha olyan fáradtabb húzósabb a napom akko 1-3 kávét is megiszok :( De azért ez nincs így minden héten. Ezt leszámítva zöldségeket, vega proteinshakeket, olaj nélkül sült halat, csirkemellet, néha alacsony kalóriatartalmú leveseket, alpro joghurtokat eszek, havi 1-2 alkalommal virslit, felvágottat, jóreggeltet is, szülinapozáskor, ünnepkor meg 500kcal alatt csoki is mgengedek magamak :$.

A mellem lapos, ezt leszámítva egy kicsit ducinak látom magamat, ha felüléseket csinálok csíkozódik a hasam, meg a combom is remegős, a felkarom se tetszik. De ezek még nem is zavarnának annyira. Viszont a fenekem rettenetesen! Teljesen aránytalan a testemhez képest!! Ráadásul nem is olyan lötyögős, amire azt mondhatnám, hogy na majd tornázással lemegy róla. Hanem feszes, undorító, mint egy nagy potroh, utálom. Hiába tornázok rá, csak komolyan mondom rosszabb tőle :( Annyira aránytalan, főleg, mivel elölről lapos vagyok, ha oldalról nézem magam a tükörben olyan a hátam, mintha oda lenne ragasztva és nem is hozzám tartozna :( Ez már sosem fog megváltozni?

ez nem én vagyok, de kb ilyen a fenekem: [link]

csak én még elölről sokkal laposabb vagyok. Nagyon rosszul érzem magam miatta :(



2019. jún. 6. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd így el magad, más direkt plasztikát tesz bele hogy ilye feneke legyen.
2019. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló testalkatú barátnőm, igaz ő magas de a létező legkisebb melltartót hordja, a feneke viszont Nicki Minaj féle.

Ő megtanulta szeretni, ha nagyon zavar majd megműtteted felnőttkorodban ha lehetséges

2019. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A BMI alapján is nyeszlett vagy, de úgy hogy sportolsz...az miatt még nyeszlettebb lehetsz.


BMI alapján normál vagyok, de a karban tartott izomzatom miatt majdnem másik kategoriába esek 0,3 híján.


12éves korom óta 160cm, 54-55kg voltam huszonéves éveim elejéig.

Majd edzéssel lettem 63kg mai napig.

De mindenki 50-55 kg körül saccol, a doki is 3 mérlegen mért le, mire elfogadta a tényt.


Hány éves vagy? Nagyon nem mindegy.


+ kétlem hogy ilyen szinten eláll a feneked 😂

Lehet te is csak önképzavaros vagy, mint sokan mások.


Mit tornázol? Az se mindegy!


Szakosodott sportolók izmai alapján meg lehet mondani mit sportol.

Legyen az röplabda, úszás, RSG, tenisz..stb


Amikor alakot formálok van egy alap rutin edzés és utána jön az, hogy hova kell pluszba edzeni, hogy megmaradjon a homokóra alkatom.


Az jól esik amikor motiválom még a pasi ismerőseimet is a test karban tartására 😊 s megérte, mert szép eredményeket értek el.

2019. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja ez a kép túlzás :D De basszus, mintha TELJESEN engem írtál volna le (centire, kilóra pontosan, étkezési szokások, nagyon durván hasonlóak a szokásaink meg életvitelünk :D), és NEKEM IS ELÁLL MAGAMHOZ KÉPEST A FENEKEM. Csak nekem a melleim is viszonylag nagyok magamhoz képest, és mindkettő zavar. Szerintem nem lehet vele túl sokmindent tenni :S Hiába fogynánk tovább (voltam vékonyabb is), mégis megmarad picit ez az aránytalanság. Nyilván egy adott súly alatt laposodik, de az már rég nem egészséges (...tapasztaltam azt is). Próbálok örülni, hogy legalább nem lötyögős zsíros narancsbőrös stb.
2019. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szokták mondani, hogy vékony vagyok, de szerintem csak mert olyan ruhákat hordok, amik eltakarják a nagy fenekemet meg a csíkos hasamat. Mindig sötét színű nadrágban vagyok és bő felsőben. Nem vagyok izmos, az igaz, de nyeszlett sem a bmi-m ellenére. Voltam vékonyabb, akkor jobban tetszettem magamnak.

Én nem tudom így elfogadni magam, ha egyszer lesz rá pénzem, biztos megműttetem! Ha másképp nem megy.

Tornázni: régebben személyi edzőhöz jártam edzőterembe, de az utóbbi évben magamtól, edző nélkül csinálom az ott tanult gyakorlatokat. Neten is van egy csomó fitness és kardió, yoga stb. videók, abból állítottam magamnak össze heti tervet. 2-3 naponta 45 perc, mindig más testrészre edzek. Ezen kívül elég aktív vagyok, nem bírok sokáig egy helyben megmaradni :) Kipóbáltam a lovaglást, longboardozást, teniszt, zumbát... stb. szóval így próbálom megragadni a lehetőségeket testmozgásra, mert szeretem. Ami gyakrabb, rendszeresebb az a túrázás télen-nyáron-esőben-sárban :D

Nem vagyok amúgy sportos alkat, mindig is rossz voltam tesiből, mert nem túl jó a koordinációs kézségem, de aktív vagyok és szeretek állandóan csinálni valamit, táncolni, ugrabugrálni, sétálni, bármi...

De senki másnak nicns ilyen genetikája a családban. Mindenki arányos, én meg olyan vagyok, mit a bűzös bogár, általánosban állandóan csúfoltak ezzel.

2019. jún. 6. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez vagy troll, vagy fishing for compliments.
2019. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!