Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokak szerint miert csunya,...

Sokak szerint miert csunya, “ehezos” ez az alak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Egyszeruen amikor megmutatom valakinek, hogy ilyen alakra torekszem, rogton hulyenek neznek, meg jonnek az etkezesi zavaros poenok - de ugy erzem, igy ereznem magam csinosnak egy ruhaban vagy akar alapbol is.


2019. jún. 16. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem pedig igazad van mert így néz ki egy vonzó nőies nő!

Törékeny,finom és vékony.

Biztos húszonéves kisfiúkat kérdeztél meg és nem férfiakat...


F

2019. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Anorexia, testképzavar, egyebek....
2019. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
92%

Nem csúnya az csak ilyen hosszú és vékony lábakkal születni kell és magasnak kell lenni. Nem egy ilyen ismerősöm van. ha valaki alapból nem ilyen alkat, az tényleg csak éhezéssel tud hasonlóvá válni (de ilyenné sosem). A helyükben inkább egy arányos, sportos test kialakítására kellene törekedni, nem fogyasztani magukat.

Az étkezési zavaros poénok ettől függetlenül bunkóság, én hallgatom őket mióta létezem és nem kezdtem el tőlük hízni.

2019. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyen lányok a legszebbek. A nagyon magas-nagyon vékony mindig is a legvonzóbb volt. Igazából ha lehetne plasztikáztatni a magasságot, egy alacsony lány sem lenne, mert mindenki ilyen akarna lenni. Aki nem, az hazudik.
2019. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
89%
Utolsóval nem értek egyet,nem szeretnék magas lenni,igaz az a szép az tény,de valahogy számomra idegen lenne,szeretek pici lenno. :) viszont nagyon vékony szeretnék éenno,rajta is vagyok az ügyön. :)
2019. jún. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, akinek ilyen a testalkata, az nem fogyókúráztatja magát betegekre, hanem egyszerűen ILYEN, szerencsés alkata van, és gyors anyagcserével rendelkezik.

Ismerősöm glutén és laktózérzékeny. Rengeteg szénhidrátot, chipset, csokit eszik, zöldséget csak szökőévente egyszer, - mégsem hízik el, mert a szervezete azonnal kidob bármit, ami kicsit is gyanús neki.

Nagyon sokan vannak, akik ilyen alkatúnak és hízni szeretnének, - és az bizony sokkal nehezebb feladat még a fogyásnál is.

Rengetegen pedig előnyt kovácsolnak ebből az adottságukból, pl. ha elég magasak hozzá, elmennek modellnek, és ott sikerélményük van.

Csak az a probléma, amikor a sok kis tizenéves, de még rengeteg felnőtt is kijelenti, hogy márpedig ő “olyan alkatú” szeretne lenni, de ez egyáltalán nem testmozgás vagy bármilyen csodadiéta kérdése, - ezek a lányok ilyennek születtek és kész. Nekem pl. az elég extrém mértékű fogyásom után is megmaradt a mellem, fenekem azért, mert én eleve homokóra vagyok és soha nem fogok úgy kinézni, mint egy kis növésnek indult, éppen megugró, kislányos testalkatú tinilány, soha nem lesznek szélesebb vállaim és össze nem érő lábaim, mert anatómiailag ilyen vagyok, és ez nem kilók kérdése.

2019. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*nem fogyókúráztatja magát betegre
2019. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Én sem akarnék magas lenni, imádok kicsi lenni, aki cicaként elfér mindenhol, és minden férfi hatalmas hozzám képest. Nem lehetne tőlem 20-30 centivel magasabb pasim, ha ilyen magas lennék.
2019. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 qborka ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon messze áll a nőies alkattól semmi melle, csípője. Az anorexiától is távol áll, ez az alak nem étkezésen múlik, hanem genetikailag ilyen. Nem tudom, milyen alkatod van, de lehet, hogy hiába sportolsz és diétázol, nem leszel ilyen - hanem másképp szép és sportos.

Nem csúnya szerintem, de nem us szeretnék ilyen lenni.

2019. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csúnya, de valóban rengeteg benne a genetika, és nem reális elvárni hogy minden nő így nézzen ki. Nekem például szélesebb ennél a csípőm. Mármint hogy a csípőcsontom, aminek a szélességén semmilyen edzés és diéta nem fog változtatni, mert nem lehetséges. A mellem is nagyobb, amikor 172 centi és 50 kiló voltam, akkor is nagyobb volt, azt is csak műtéttel lehetne ekkorára varázsolni. Ha te eredetileg ilyen alkat vagy, csak valamiért feljött rád pár plusz kiló, hajrá. De ha sose voltál ilyen vékony, és ideális súllyal is nőiesebb, kerekebb vagy ennél, akkor keress más példaképet.

Innen jön az anorexiás dolog is, hogy ugyan aki alkatilag ilyen, az nem étkezési zavaros, de ha valaki más alkattal törekszik ilyenre, az sose lesz elégedett az alakjával, és igenis belecsúszhat egy efféle betegségbe.

2019. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!