Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez az alak borzaszto? (Keppel)

Ez az alak borzaszto? (Keppel)

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 21. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Nem borzasztó, de egy kicsit mozoghatnál , sportolhatnál.

Egész jól megindult a pocakod, ha nem vigyázol akkor majd nagyon nagy úszó gumid lesz.

Ez az alak egy negyven éves nőnek elfogadható.

2019. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Mivel hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, ezért azt lehet mondani, hogy még ez nem borzasztó, viszont van rajtad súlyfelesleg.


Figyelj arra, hogy mit eszel, mert a fogyás 70%-ban az étkezésen múlik és 30%-ban a mozgáson. Kezdj el futni, hullahoppkarikázni, ugrálókötelezni.

Étkezésben pedig: ne egyél péksütiket, nasikat (tejcsoki, cukrok, chips), kerüld a fehér kenyeret, estére ne egyél szénhidrátot (köretet).

2019. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Durva de pont ilyen alakom van csak cirka 30 evvel idosebb kiadasban. Es igen, ahogy mar irtak, pocakra vigyazz, mert sajna ugy tunik h oda hizol.
2019. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem borzasztó, kicsit izomtalan, szerintem nincsen súlyfelesleged. A melltartód fazonja és kosármérete nem megfelelő. (Tudom, hogy nem ez volt a kérdés.)
2019. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem!

Ez egy finom puha nőies alkat.

Gyönyörű mellekkel és szép combokkal.

A női has amúgy is akkor vonzó ha nem kockás hanem párnás, pont ahogyan a tiéd is.


F

2019. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szuper alakod van. Oké, nem izmos, de én szeretnék így kinézni. :) 22/L
2019. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Csinos vagy de igen formasodnod kene egy kicsit mert a pocidon IS latszik en ek a hianya plussz a melltartod meretben nem az igazi:)
2019. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Én is hasonlóan nézek ki. Fogytam is, de a poci ugyanúgy megmaradt. :/
2019. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondanám hogy borzasztó, de nem túl jó bocsi:/ Kezdj el edzeni és egészségesen enni, hidd el hamar látszani fog az eredmény.
2019. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk felállt rá.
2019. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!