Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szedjem ki a már a...

Hogy szedjem ki a már a pólómba beleszáradt körömlakkot?

Figyelt kérdés

Már mindennel megpróbáltam de semmi =(

Először koromlakk lemosoval próbáltam kiszedni de az nem segített csak egy kicsit halvanyult a folt aztán vettem sebbenzint de az se tett nagyobb változást vele megint kicsit halvanyodott a folt aztán amikor már teljesen ki voltam borulva akkor tettem ra egy kis hipot ( mivel fehér póló fekete írással rajta ) de meg az se csinált vele semmit és már tehetetlennek érzem magam pedig ez volt a kedvenc polom!! Szóval valaki nem tudna javasolni meg valamit?



2019. jún. 26. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Semmi nem fogja kiszedni.
2019. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vörösborral :)
2019. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hajsprayt láttam, befújod, megszárad, megkapirgálod a felszínét mondjuk szemöldökcsipesszel, majd kimosod a ruhát. Ha nem jött ki ismétlés.


Nem tudom mennyire működik, Ha beitta az anyag szerintem csak az ecetes olló segít.

2019. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!