Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől számít egy nő igénytelen...

Mitől számít egy nő igénytelennek?

Figyelt kérdés
Bőrápolás, hajápolás, hajfestés, sminkelés, körömfestés, öltözködés...

2019. jún. 30. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Az igénytelenséget több kontextusban is lehet érteni.

Ha az illető gondozatlan, ápolatlan, a legminimálisabb higéniai dolgokra sem figyel oda, ha nem mossa vagy vasalja a ruháit, ha egyáltalán nem érdekli, hogy az adott ruha jól áll-e neki, vagy hordható állapotban van-e még, vagy pont ellenkezőleg a legcsiricsárébb göncökkel, 100 forintos gigantikus műszempillával gondolja azt, hogy dekoratívabb és különlegesebb lesz.

2019. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nagy.bettike21 ***** válasza:
36%

-Ha nem tisztalkodik naponta ( pl nem zuhanyozik, nem mos fogat,)

-Ha rondák a fogai

-Ha zsíros, töredezett a haja, lenott a hajfestek/ rossz minosegu hajfesteket hasznal, es latszik nagyon hogy nem az eredeti hajszine (pl van az a tipikus voros, na attol falra maszok...)

-Bör: ha pattanasos akkor nyilvan nagyon nincs mit tenni, az alapozo nem fedi el teljes mertekben ugysem... sztem itt nagyon nincsenek “evlarasok”

-Köröm: ha nincs levagva, ha le van pattogva a koromlatt/ le van nagyon nove a mukorom/ le vannak esve a mukormok, de a legrosszabb az, ha ragja a no a kormet

-Öltözködès: koszos, budos, foltos, lyukas, kinyult, kibolyhosodott darabok viselese, ossze nem illo darabok hordasa egyutt (nem kell feltetlen a legjobban osszekombinalni a ruhakat, de azert pl zold tangapapucsot ne vegyunk mar fel szürke zakoval). Gaz az is, ha mubor taskarol foszlik a bor.

-Es vegul, az en szakteruletem, a smink: Ne legyen az alapozo eltero a bor szinetol. Ciki a tul eros, megrajzolt / tetovalt szemoldok/ tul sotet szemoldok.

A soros muszempillakrol inkabb ne is beszeljunk...

Tul eros pirosito szinten nem tul igenyes. Ha az ember nem tud sminkelni, ne is sminkeljen, mert egy rossz smink sokkal gazabb a termeszetes arcnal.

2019. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Nagy.bettike21 ***** válasza:
3%

1. Ugy lehet elezetek nelkul irni, hogy nem fogok uj billenytuzetet a gyk kedveert beallitani.

2. Szakadj le a nevemrol vegre, get a life.

3. Nem ertem mi a fenenek jossz ide mas kerdesehez oltogatni egy valaszolot, raadasul te megcsak nem is valaszoltal a kerdesre.

2019. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Igénytelenség ha a ruhája nem tiszta, most nem arra gondolok, hogy lekajalta és nem tudja lecserelni. Az más persze.

Szőke hajfesték a sötét hajra, több centis lenovessel. Más, erősen ellentétes színekre is igaz.

Kopott körömlakk, nem a friss kopás, hanem a már látványosan több napos kopás.

Az, hogy valaki nem sminkel vagy nem a legujabb divat szerint öltözik, az nem igénytelenség.

Ha valaki tiszta ápolt, mosakszik, mos fogat, hajat, rendben van a bőre, tiszta a ruhája, használ dezodort, az nekem már nem igénytelen.

Akkor se, ha én talpig sminkben megyek a Tescoba is.

2019. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Bettike, toredezett hajjal mi a jo fenet csinaljon az ember, vagja a hajat kopaszra? Akkor meg az lenne a bajod....

Na meg a fog.... en peldaul evekig fogszabalyozos voltam megse szepek a fogaim, na bumm. Nem ettol lesz valaki igenytelen, de nem fogok megint milliokat aldozni fogszabalyzasra (magan rendeles, 18+ =igen ennyire draga) mikor fel ev utan ujra kusza lesz.

Lenott mukorom, gondolom te hetente jarsz toltetni amugy....

az igenytelenseg ott kezdodik ha valaki valaki elhagyja az alapveto higenias szokasokat

Attol se lesz valaki igenytelen ha voros a haja, csak azert mert az neked nem tetszik😂

2019. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Nagy.bettike21 ***** válasza:
28%

Utolso, latom te is kotekedni jottel.

Na akkor figyelj ide te is.

1. Az ember haja nem a tovetol torik le, mondjuk nem tudom h nalad hogg van, de normalis embereknel ugy ahogy mondom. Igy tehat egyertelmu hogy hulyeseget beszelsz. Azt mondam, hogy a TOREDEZETT VEGET VAGASSA LE.

2. A te fogaid valoszinuleg azert rondak, mert a fogszabalyzo utan ( ha allando volt) nem hordtad az estit. Anyam fogorvos, velem nehez ilyen teren vitatkozni, de ha szeretnel, allok elebe. Senki nem azt irta, hogy holllywood-i mosolyod legyen, csak hogy ne rohadjon ki, ne legyen barna/ fekete, ne hianyozzanak fogak es hogy ne legyen keszekusza. Gaz. Kesz. Te is tudod, en is.

3. Korom: nekem nem nonek nagyon gyorsan a kormeim, de kicsit gyorsabban azt atlagnal, nem eleg a 4 het a kormok kozott. Igenis bevallalom, hogy megyek 3 hetente. Ha valakinek nagyon gyorsan no a korme akkor vagt vallalja, hogy jar normalisan, vagy inkabb ne is menjen kormoshoz.

4. A voros haj NEKEM nem terszik, de a valaszom nem errol szolt. A valaszban azt irtam, hogy ha rossz minosegu festekkel festik, es egyeltalan nem termeszetes az eredmeny AKKOR nez ki igenytelenul.

2019. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Koszos, pecsétes, agyonhordott ruhái vannak

A cipője eljárt, ócska, nem felel meg az időjárásnak

A haja csúnyán lenőtt, koszos, durván töredezett

Sminkben inkább a túlzások okozhatnak igénytelenséget

Lepattogzott körmök, koszos körmök, extrém hosszú igénytelen körmök, lerágott körmök

Ha valaki büdös, koszos, szőrös durván.

A bőre feltűnően zsíros, gennyes pattanásai vannak.

2019. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Plusz kiegészítés:

Igénytelennek hathat ha a haja csúnyán van festve vagy a szőke típusára erőlteti a fekete hajú “mediterrán” külsőt. Az óriási söprűre emlékeztető műszempillák, az óriási színes és cirádás műkörmök, a tetovált szemöldök/száj, furcsára a festett teljesen természetellenes szemöldök, a buta tetkók itt-ott, az extrém smink délelőtt, az átlátszó fehérnemű, a büdös parfümfelhő, a piaci stílus is számomra igénytelen


A Nike sportcipő+bőrkabát+sporttáska+valamilyen jellegű dobozos üdítőital + iPhone kombó egyszere elêg proli külsőt vizionál.

De ha valaki melltartó nélkül mászkál maxiruhában és mindenki láthatja hogy neki műmellei vannak az is igénytelen számomra.

De a tűsarkú és miniszoknya szett is igénytelen. A túlságos márka és logó mánia is prolik ahogy a luxusmárkás strandpapucs.

2019. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, melyiket sértette a válaszom, de akkor is így van: objektíven az a gáz, ami férfinál is.
2019. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

•Alapvető tisztálkodás hanyagolása

-nem fürdik min. 2 naponta

-haj mosás hanyagolása

-arc ápolas hiànya

-fogmosás hanyagolása


•Kéz és láb ápolás hiànya

-csúnya,lepattogzott körmök

-besárgult, gombás köröm

-láb körmök hanyagolása

-vastag, repedezett sarok bőr


•Haj

-csibe sárga festett haj

-csúnya eltérő színű hatalmas lenövés

-szét töredezett haj


•Öltözet

-előnytelen ruházat

-3 mérettel kisebb ruhàk viselèse

-közönsèges öltözet

-mosatlan, büdös ruhàzat

-piszkos cipő

2019. júl. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!