Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megállapítani,...

Hogyan lehet megállapítani, hogy valakinek a bőre kékes vagy sárgás árnyalatú?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a két kategóriának más-más színek állnak jobban
2007. dec. 7. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Könyvet kéne írni "Fájdalmas kérdések" címmel. Bestseller lenne rögtön és az emberek dőlnének a nevetéstől. A kérdésre válaszolva pedig: Ránézel és megállapítod okoskám ...
2007. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%

Könyvet kéne írni "Fájdalmas válaszok" címmel. Bestseller lenne rögtön és az emberek dőlnének a nevetéstől.

A kérdésre válaszolva pedig: Szerintem próbáld meg viszonyítai az adott árnyalat színeihez, s amelyikből több áll jól, valószínűleg olyan árnyalatú a bőröd is!

2007. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pfujj de utálom az ilyen beszologatós "válaszadókat"-.-

a hajszined tudna segiteni benne! Próbáld megnézni természetes fénynél a bőrödet. Ha halvány, picit átteccő rózsazsines árnyalata van és olyan sápadt is van benne olyan halvány kékes beütés...(szerintem jól jártál ha ilyened van mert csomós zín jól áll hozzá főleg az élénk színek)

Ha sárgás akkor meg olyan nagyon egészséges napsütötte hatása van, ha fáradt vagy akkor kicsit olyan szürkés-olivás szine van.(ha viszont ilyened van akkor barnás-pirosas árnyalatok a nyerők:P)

Remélem segitettem:)

2008. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
91%

Válassz ki két olyan színű ruhát, ami tipikusan sárgás, és ami tipikusan rózsaszín bőrűeknek áll jól. Ezeket tedd közvetlenül az arcod mellé, nézd meg, melyik mellett tűnsz üdébbnek, szebbnek tűnsz. Természetes fénynél kell csinálni!

Sárgásaknak áll jól pl. a teveszőrszín, narancs, barna (nem túl sötét)

Rózsaszíneknek: fekete, farmerkék, fenyőzöld.

2008. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!