Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha gél lakkra szeretnék követ...

Ha gél lakkra szeretnék követ tenni, azt mivel és melyik lépés után/előtt tegyem?

Figyelt kérdés
Az átlátszó alap/fedő lakkal "ragasztom" oda? Vagy van erre külön valami? Miután fennt van a szín,utána teszem fel, és ha megkötött akkor jön az átlátszó fedő lakk?

2019. júl. 2. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Miután fent van a szín glue gelbe nyomd bele és kottesd meg. Utána fedőlakk (kend körbe a köveket).

PN elastic hard is, megfogja a köveket.

Sima fedőlakkból kipotyog.

2019. júl. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uhh 1 éve kezdő körmös voltam, kevés felszereléssel. 😄 Nem derül ki a kérdésedből, hogy otthon csinálgatod vagy ezzel foglalkozol, de gondolom az első. Én azt gondolom, hogy nem feltétlen van mindenkinek teljes felszerelése, glue gel sem (amúgy az a legjobb, nekem az vált be), kezdőként nekem se volt, ha esetleg van építőzseléd, amivel a műkörmöt építik, abból tegyél kis pöttyöket, amikbe finoman, gyengén belenyomod a köveket. Esetleg tip ragasztó, de az nem olyan tartós. Fényzselében sajnos tényleg nem marad meg, megkockáztathatod, de szerencse, hogy ha abba benne marad pár napnál tovább.
2019. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok igen,és csak magamnak szeretném,max ha jól megy akkor barátnőimnek. Igen az építőzselé is eszembe jutott közben,hogy jó lehet. Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 2. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!