Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha egy...

Szerintetek az gáz, ha egy nőnek annyira tetszik egy férfi parfüm (Dior Sauvage), hogy a hétköznapokban azt használja?

Figyelt kérdés
Ez pl. egy pasinál lehet egyfajta turn-off faktor? :D
2019. júl. 4. 08:05
 1/9 anonim válasza:
66%
Heló,szerintem nem gáz!a pasim parfümeit én is imádom és egy féle még van is itthon nálam!Én is használom!
2019. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Engem az általános iskolára emlékeztet amikor az osztály társaim férfi parfümmel, deoval fújtak magukat mert hogy akkor "olyan mintha pasija lenne". Tudom hülye logika de nekem egyből ez jut erről eszembe.
2019. júl. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem, több csajom is lenyúlta már ezért a parfümjeimet.
2019. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én almás oldspice deot használtam mert nagyon tetszett az illata
2019. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Megérett a világ a pusztulásra....
2019. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ööö...az én barátomnak is vannak parfümjei, amiket imádok, van olyan, amitől szinte beindulok.. :D és van igen kellemes illatú is, de én biztos nem fújnám be vele MAGAMAT. Nem is értem ezt a logikát. Én azt tapasztaltam, hogy női parfümök közül sokkal kevesebb, ami olcsóbb kategória, de erőteljes illatú, míg a férfi parfümöknek esetében több olyan van, ami olcsóbb kategóriás, de erős, tartós illata van. A fent említett parfümöt nem ismerem illat alapján, de ha annak is erőteljes férfi parfüm illata van, akkor mi visz rá, hogy magadra fújd??
2019. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
őszinte leszek..nem igazán szeretem ha egy lány az én parfümömmel fújja be magát..esetleg akkor ha unixeses (amit én soha nem használok) vagy pedig citromos friss illattal fújja be magát akkor esetleg azt mondom,okéylegyen...de hogy egy dior sauvage val befújni magát (kedvenc illatom) krvára férfias..kicsit feltünő ha egy nő pont azzal fújja be magát..ha azt mondjuk egy versace man fraiche lenne akkor okés,eltudom képzelni egy nőn,mivel a dolce gababba light blue-alapja ami női parfüm,szoval azt bátran..de egy sauvage nál? 😂😂😂😂😂😂😂😂
2019. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam picit fújni otthon a csuklómra a párom parfümjéből. Én választottam neki és mindkettőnknek nagyon bejött. De hogy azt viseljem? Szerintem elég fura lenne.
2019. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Jobb, figyelemfelkeltőbb, mint egy tucatillat
dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!