Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is csúnyán viselke...

Szerintetek is csúnyán viselkedett a kozmetikusom?

Figyelt kérdés
6 eve járok ugyanahhoz a kozmetikushoz. Utoljára amikor kértem időpontot csak 3 hetre ra adott szemöldök szedés festesre,igy mondtam h nekem mar késő mert 5napra rá szerettem vna. Elmentem masik kozmetikushoz. Ez valahogy vissza jutott a régi fülébe és amikor rairtam par napja időpont ugyben lerazott hogy menjek az uj kozmetikusomhoz, utalja a hűtlen vendégeket. Szerintetek én vagyok a hibás?
2019. júl. 11. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy hibás egyáltalán. A volt kozmetikusod nem nevezhető ügyfélcentrikusnak.Az elmúlt 6 évben gondolom elég sok pénzt hagytál nála. Ő ezt egyáltalán nem értékeli. A helyedben én nem mennék vissza hozzá.
2019. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem... Jezusom. Nagyon nem viselkedik professzionalisan.
2019. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Roppant gyerekes volt
2019. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Neked jogod van választani a szolgáltatások között, elvégre te fizetsz! Az pedig, hogy így viselkedett, csak őt járatja le. Arról nem beszélve, hogy te sem mész többet hozzá (gondolom), plusz nagyon remélem, hogy másnak is elmondod a rossz tapasztalatot róla. Sok vevőtől eshet el így, de meg is érdemli. Ő van érted, nem te érte!
2019. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiszem, hogy egy szemöldök szedés-festést nem tudna belepaszírozni az idejébe. Miért lennél hűtlen? Azért, mert nem értél rá várni 3 hetet?


6 év azért nem kevés idő. Nem nevezném azt hűtlennek, aki egyszer elmegy másik kozmetikushoz, mert sürgeti az idő. Mert alapból, örüljön, hogy egyáltalán eddig mentél hozzá. Nem értem, hogy mit jön a "hűtlen vevőzéssel". Rengeteg kozmetikus van manapság, a kliens tesz szivességet, hogy pont hozzá megy... Bunkóság amit művelt.

2019. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez tök hülye. Beteg.
2019. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát igen... és még azt is hozzá tette, hogy szerencsére van sok más vendége és nem érdekli ha egy nem jár már... Csak amit furcsalok hogy még anno ő mondta bekem hogy neki 2 kozmetikusa van,mert mindkét személlyel joban van. Minden esetre nagyin rosszul esett tőle....
2019. júl. 12. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!