Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy orrpiercing?...

Mennyire fáj egy orrpiercing? Sokáig tart a gyógyulás?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig gondolkodtam rajta, de azt mondták nagyon fáj. Van egy helix fülpiercingem az se fájt annyira, szóval úgy voltam vele, annyira csak nem fájhat, mint az.

2019. júl. 12. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinek más. A helixnél is sokkak írják, hogy nekik nagyon fájt. De ne ez tartson vissza, mert tényleg csak egy pillanat. Mindenkinek más a fájdalomküszöbe.


Ha jól tudom, akkor az átlagos, felületi gyógyulás ideje pár hét - 1-2 hónap, de ugye a teljes gyógyulás az jó pár hónapig eltarthat.

2019. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy hova szeretnéd septum vagy nostril piercing. Nekem septumom van, magamnak szúrtam két porc közé, kb 5 napig volt kicsit kellemetlen azóta kutya baja. Porcba természetesen jobban fáj, de ott sem sokkal több a gyógyulási idő. Meg ez személyenként is eltérő... Nekem magas a fájdalom küszöböm ezért nem volt vészes. Persze ha nagyon akarod akkor kibirod ezt az elenyésző fájdalmat.
2019. júl. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már van egy helixed, nem lesz para ez sem. Nekem volt nostril, és septum, utóbbi a mai napig megvan. Talán a nostril nekem kellemetlenebb volt picivel, szúrás után meg is fáztam. Annyi, hogy a szúrás oldalán a szemed be fog könnyezni, de az se fájdalom miatt, tehát ne menj könnyen maszatolódó sminkbe. :) Gyógyulási ideje átlagban 1-2 hónap, látszólagosan 2 hét kb. Célszerű nostril esetén először pöttyel kezdeni, amit utána le tudsz cserélni.
2019. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek septum volt és nem fentre szúrta a csávó hanem lentre a porcba... hát ki is kellett venni neki mert feszt pattanás nőtt a lyuk mellé, nem gyógyult, kisebesedett stb. Szóval ha septum lesz, ajanlom olyan helyre menj ahol rendesen tudjak mit csinalnak... amúgy 1-2 hónap a teljes gyógyulás de sztem 1 hét után a tragikus része megvan :)
2019. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!