Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véletlen kamu Kanken Fjallrave...

Véletlen kamu Kanken Fjallraven táskát rendeltem. Nagyon látszik rajta hogy nem eredeti? 10. 000 Ft volt

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg látszik majd igen.

Azért hamis és hamis között is vannak különbségek. Van amelyikről mezei ember nem mondja meg, hogy hamis, van amelyikről messziről ordít, hogy kamu.


Megérkezett már? Van róla képed?

2019. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem érkezett még meg. Csak a rendelés után jöttem rá hogy kamu.

Van esély rá hogy nagyon hasonló lesz az eredetihez?

2019. júl. 13. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Legalább azt linkeld, ahonnan rendelted!
2019. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Innen rendeltem:

[link]

2019. júl. 13. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, ha megkapsz onnan bármit is.

Se egy cégnév, se az, hogy melyik országból érkezik, se egy adatvédelmi tájékoztató.

Kamunak tűnik az egész weboldal. Nagy valószínűséggel semmit nem fognak küldeni neked.

2019. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A pénzt levették a számlámról. Vissza lehet valahogy vonni?
2019. júl. 13. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképp felvenném a kapcsolatot a bankommal, hogy vissza lehet-e utalni még, mert átverős oldalról sikerült rendelned. Az ilyen oldalak van hogy pár nap múlva mar nem is elérhetők. Talan még nem késő. A bankkártyádat meg tiltsd le, és kérj egy újat, mert ha megadtad az adatait az utaláshoz, simán visszaélhetnek vele.
2019. júl. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megkaptam a taskat
2019. júl. 15. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen gyorsan? Képet tudsz feltenni?
2019. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!