Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüvegesek, ezt nektek is...

Szemüvegesek, ezt nektek is szokták mondani?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve vagyok szemüveges (-4,75;-4,50) és ennek köszönhetően mindenki csak szemüveggel szokott látni.

Nemrég egyszer megkértek, hogy vegyem le. Azt mondták, hogy fura vagyok nélküle ami engem meglepett mondjuk (persze én többet látom magam úgy).

Ez azt jelenti burkoltan, hogy csúnya vagyok vagy csak keveset láttak így és emiatt. Veletek volt már ilyen? 19f



2019. júl. 17. 13:05
 1/8 anonim válasza:
Nemmm
2019. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják ezt, mert szokatlan vagy nekik szemüveg nélkül, hiszen ők általában csak úgy látnak.
2019. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Sőt, én szerintem szemüveg nélkül még csinosabb is vagyok.

2019. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mondták már, hogy más vagyok szemüveg nélkül, de hát mindenki mindig úgy lát, néha alváshoz is elfelejtem levenni.
2019. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Nem vagy csúnya, csak így szoktak meg
2019. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálam keretváltásnál is voltak olyanok, hogy mennyivel másabb lett az új(valóban), mint a régi volt. ez csak megszokás, hogy megszoktak szemüveggel.
2019. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem, meg pont akkor mondták ezt, amikor szemüveges lettem az előző tanévben.( Előtte is kellet volna, de addigra durvult el annyira, hogy az első padban sem tudtam elolvasni a táblát.) Azóta van olyan ember aki szemüvegben ismert meg, aztán megkért, hogy vegyem le. Neki meg az volt furcsa.
2019. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!