Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen érzés a fülbelövés?

Milyen érzés a fülbelövés?

Figyelt kérdés
Minden ilyesmitől rettegek de nagyon szeretnék fülbevalót. Tudom hogy gyerekes félelem de pár éve pánikbeteg voltam és egy két ilyen alaptalan félelem bennem maradt. Milyen érzés lesz? Ugye nem lehet semmi következménye?
2019. júl. 19. 07:31
 1/4 Metionin ***** válasza:
Olyan mintha hirtelen megszorítanák a fülcimpádat és utána kicsit zsibbad. Egyáltalán nem para, kisgyerekek is lazán kibírják. De ha nagyon-nagyon félsz, kérd azt a készüléket amivel a pici babáknak csinálják, annak hangja sincs.
2019. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? Semmilyen. Olyan gyorsan zajlik, hogy fel sem fogod. Igazából érezni tényleg nincs időd semmit. Miután meg belőtték, azután meg maga az érzés a fura, hogy ott már van valami (fülbevaló). Esetleg egy picit zsibbad, de ennyi.


Nem lesz semmi következménye. Tény, hogy begyulladhat, meg ugye valószínűleg egy picit legalább fájni fog utána, de nem lesz semmi következménye. Bármikor kiveheted, ha akarod.

2019. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2-2 lyuk van a fülemen. Egyiket kozmetikus csinálta mikor 14 voltam a másikat meg egy plázában csináltattam 16 évesen. Nekem egyik sem fájt. Utána egy kicsit égett, de ennyi volt. Arra kell figyelni inkább, hogy mi a jó fülbevaló. Az én első lövésem 1 évig gennyezett,nem gyógyult. Mire kiderült, hogy fém allergiám van. Nekem csak az ezüst vált be. Ha ezt tudtam volna akkor 1 éves szenvedéstől szabadultam volna meg. Egyszer pedig hülyeségből lett kiszúrva a fülem egy tűvel tiniként. Az eléggé fájt. De mivel nem szakszerűen lett csinálva és bepánikoltam, hogy fertőzést kapok így abba a lyukba nem volt fülbevalom.(kb 1 hét alatt teljesen benőtt a lyuk) Szóval én a helyedben a lövéstől nem félnék tényleg semmiség az egész. A tűs variáció fáj csak!
2019. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most lőtték, a múlt héten csípett meg egy darázs. Ugyanolyan érzés mindkettő, de a fülbelövés csak egy másodpercig tart, utána égető érzés váltja fel.
2019. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!