Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni a...

Hogyan tudnék változtatni a kinézetemen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lány létemre kiugróan széles a vállam sajnos. Fenekem nincs, se csípőm. A belsőcombjaim ezekhez képest akkorák mint 2 világ.


Télen vagy őszi/tavaszi napokon könnyebb dolgom van, úgy könnyebb takarni az "alakom". De a nyár... ilyenkor csak annyit tehetek hogy minnél nagyobb pólókat nadrágokat veszek fel...


(szeretnék nőiesen öltözni bár ezekkel a paraméterekkel nemnagyon lehet... :/ a természet jól megviccelt :/)


Normális válaszokat várok.


L



2019. júl. 21. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ha vékony a derekad, egy szoknyával kiemelhetnéd, de nem rásimulóssal, mivel a csípőd is vékony, hanem ami kissé szétáll, pörgős. Ráadásul a szoknya eltakarja a combokat a nadrággal ellentétben. (Egyébként a vastag combok is gyakran vonzóak tudnak lenni) Felülre meg mondjuk ujjatlan?

Valami ilyesmi:


[link]



[link]



Ezeket nem ajánlom:


[link]


[link]

2019. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Mi lenne ha alakformáló tornát kezdenél csinálni..?
2019. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak 20 cm a derék csípő arányom... szerintem az semmi :/


A csípőhangsúlyos szoknyák sem játszanak nálam, amiket ajánlottál. rajtam minden ótvarul áll...


A vastag belsőcomb nem hinném hogy vonzó lenne, főleg egy lapos "fenékkel" kombinálva.

2019. júl. 21. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Én is így néztem ki, megfelelő edzést kezdtem csinálni és tök jó alakom lett. Persze nem olyan, mintha jó genetikával születettem volna, de na... :D

A fenekedre növelő gyakorlatokat csinálj, a combodra meg fogyasztót. Pár hónap alatt már látszani fog :D

KobokoFitness nevű youtube csatornát ajánlom, nagyon jó edzései vannak.

Amúgy szerintem lenge ruhákat próbálj meg, esetleg a derekadat hangsúlyozd, A vonalú szoknyarésszel.

2019. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megtudnád adni a csípő, derék méreteidet? Ha itt nem akarod akkor privátba
2019. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

"Fenekem nincs"

Végezz guggolást és kitörést súlyzóval.


"se csípőm"

Menj futni, hullahoppkarikázz, végezz derékra tornagyakorlatokat.


Tudom, mozogni a legnehezebb, de ha változni szeretnél, akkor ez a legjobb módszer. Természetesen figyelj az étkezésedre is.

2019. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
mutass kepet a seggedrol
2019. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!