Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek-e modell ilyen adatokkal?

Lehetek-e modell ilyen adatokkal?

Figyelt kérdés
Sokszor mondták már, hogy szép arcom van viszont szerintem inkább érdekes. Jelenleg 168 cm és 46 kg vagyok (19 éves). A kérdésem az, hogy tudom kifutómodell sosem leszek viszont fotómodell sem? Melyik az a modellügynökség ami felvenne engem ezzel a magassággal?

2019. aug. 5. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Felejtsétek már ezt el. Érdekes arcú, persze. Szerinted.
2019. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
46%
Attol fugg mennyire "erdekes"
2019. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden második lány modell akar lenni, ha túl alacsony azért, mert ,,azt mondták különleges arcom van", ha meg magas, akkor meg azért, mert véleménye szerint tökéletes modell alkat. Nem unjátok még? Egyszer olvasnám azt, hogy valaki tanulni szeretne és nem a testéből élni, gondolván ez egy könnyű pénzszerzési lehetoseg. Le kéne szállni a földre, és normális munkát keresni.
2019. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2019. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik,hogy fotómodell,kifutómodell. Egy modell az modell,maximum csak ilyen,vagy olyan munkákat vállal,de alkalmas lenne a másikra is.

173 cm a minimum,de ha látnak benned fantáziát 172 centivel is felvesznek. A súly nem mérvadó, a centik a fontosak.

Ha 13-14 lennél érdemes lenne megpróbálni,még nőhetnél is,de 19 évesen korban is hatalmas hátránnyal indulnál azokkal szemben,akik fiatalon kezdték,ha meg is lenne hozzá a magasságod és felvennének.

2019. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!