Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hobbiként szívesen megpróbálko...

Hobbiként szívesen megpróbálkoznék modellkedéssel, hogyan érdemes nekivágni?

Figyelt kérdés
Bár tudom, hogy lassan 23 évesen már idős vagyok egy kicsit talán, bár azt olvastam, 25 éves korig még van esélyem. Nem akarok fő állásban ilyesmivel foglalkozni, csak több alkalommal is leszólítottak utcán ilyen témával, és ez bogarat ültetett a fülembe: akkor tanultam és nem volt sok szabadidőm, de most hogy végeztem a tanulmányaimmal, hobbiként szabadidőben szívesen kipróbálnám a modellkedést vagy statisztának is szívesen elmennék. Szerintetek van rá esélyem? (175 cm, 60 kg) Hova érdemes fordulnom? Félek, hogy esetleg ha rossz helyre mennék, talán átvernének, stb. Egyáltalán lehet ilyesmivel hobbi szinten foglalkozni?

2019. aug. 8. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is ami a legfontosabb,a modellkedésért SEMMIT NEM KELL FIZETNI. Bárhol ahol pénzt kérnek bármiért az ÁTVERÉS. Szóval,egy jó ügynökségnél nem kell fizetned se a portfólióért,se a tanfolyamért (ha kell),se semmiért. Úgy tudsz belekezdeni,ha keresel egy olyan ügynökséget,ami megbíható. Pl. Highlight Models,Face Model Management,Visage Models.

Rákeresel a weboldalukra,és a megadott paraméterek alapján jelentkezel emailben,vagy ahogy kérik. Ezután vársz,hogy hátha behívnak egy castingra. Ha behívtak,akkor annyi a teendőd,hogy elmész és lefotóznak stb. Ha úgy gondolják,hogy alkalmas vagy,mindenképpen OLVASD ÁT FIGYELMESEN a szerződést,hogy tényleg semmiért nem kell fizetned. Ezek után az ügynökség mindent elmagyaráz. :)

2019. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megbízható*
2019. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos választ. :)
2019. aug. 15. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazá nincsmit:)
2019. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
N*
2019. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#1-es te tudom ki vagy!!!!
2019. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ki vagyok?🤭
2019. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek 23 évesen mennyi esélyem van rá, hogy megkeressenek bárhonnan is? Az első kommentben írtak közül pl. az első helynél felső korhatár a 19 év: ez egy kicsit aggaszt.
2019. okt. 31. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!