Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyen a hot vip models?...

Milyen a hot vip models? Tényleg ennyi pénzt lehet keresni? Igazak, amiket ott leírnak?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki ott modell és tudnak nekem mesélni erről?
2019. szept. 2. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Azt ne hívd modellkedésnek...
2019. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez minden csak nem modellkedés.😄
2019. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Prostiutalt leszel.
2019. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Szia! Az online modellkedés mára már egy külön szakma és lehet, hogy egyesek szerint ez nem modellkedés, de ettől még ez a megnevezése.


Nyilván akik ezeket a véleményeket írják még soha nem voltak online modellek és soha nem látták, hogy hogyan is működik ez a dolog belülről. Ez a szakma sokkal több, mint aminek kívülről látszik, ha valaki tényleg profi modell.


Szerintem csak azoknak a véleményét hallgasd meg akik tényleg dolgoztak már online modellként és sikeresek is voltak benne. Vagy azokét akik tényleg a Vip modelnél dolgoznak.


Kicsit idegesítő már, hogy boldog boldogtalan megmondja, hogy mi ez az egész úgy hogy egy percet sem dolgozott online modellként.


Kezdjük a legelején. Na hát én elég régen a Vip modelsnél dolgozom és nem lettem prostituált :) Atyaég.


Otthonról dolgozom teljesen kötetlenül annyit amennyit csak akarok és akkor amikor csak akarok. És SOHA de soha nem találkoztam senkivel és nem ért hozzám senki egy ujjal sem. És igen, sokat keresek, jóval többet, mint amit kezdetben ígértek, tehát nagyon elégedett vagyok.


Amiket a Vip models ígér az mind igaz és tényleg nagyon sok pénzt lehet keresni.


Én már sok helyen próbálkoztam előttük beleértve azt is, hogy egyedül próbáltam meg, de soha nem ment ilyen jól, mint náluk és ezt mára már látom is hogy miért.


Ha érdekel ez a szakma és szeretnél jó lenni benne, akkor a Vip models szerintem a legjobb választás. Ők mindenre meg tudnak tanítani és az egész csapat nem csak szakmailag de emberileg is nagyon korrekt.


És azért mert ennek az egésznek van egy erotikus része is, még nem lesz senki prostituált.

2019. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Kedves utolsó, te aligha vagy "modell", inkább a cég toborzója!

Egy rakás ömlengés, hogy milyen szuper ez a munka, különösen ezzel a céggel, majd egy kis lábjegyzet, aminek az elolvasásáig sokan talán el se jutnak, hogy van a munkának egy erotikus része...

Nevezzük már nevén a dolgokat, ez a munka 90%-ban meztelenkedés és maszturbáció (imitálása), a maradék 10 meg társalgás iszonyú beteg fantáziákról és bájvigyor ronda, buta, unalmas férfiak ismerkedési próbálkozásaira.

A cég pedig csak egy plusz lépcső a vendég és a modell között, akik a sápot húzzák, miközben a szolgáltató weboldal már alapból 50-70%-ot eltesz.

Aki a modellkedés kategóriában kérdez, aligha ilyen munkára gondol, aki meg mégis, annak semmi szüksége ilyen "ügynökségre".

2019. szept. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Kedves utolsó!


Nem nagyon érdekel, hogy mit hiszel arról, hogy ki vagyok. Én csak segíteni szerettem volna, hiszen olyan ember tapasztalatára volt kíváncsi a kérdező, aki ott dolgozik. Nem pedig olyan hozzászólásokra, amiknek semmi haszna nincs, mert csak beszólogatások, leoltások és minden valódi tapasztalatot mellőznek.


És eléggé unalmas már, hogy mindenki minket szapul, miközben azt sem tudják mi folyik valójában a kamera túloldalán, mert még sosem voltak ott.


Amúgy meg nem mindegy, milyen kategóriában kérdeznek? Egy konkrét cégről kérdezett a kérdező én pedig válaszoltam, mert van tapasztalatom. Ennyi. Remélem a kérdező legalább hasznát veszi a válaszomnak. Még ha neked nem is tetszik.

2019. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy téged nem érdekel, szerintem ki vagy, de a kérdező számára az én véleményem is hasznos lehet.

Azt pedig honnan tudod, milyen tapasztalatom van a kamera melyik oldalán?

Van egyébként egyetlen érved is a munka lényegét illetően, amit leírtam? Nem vesz talán le a "konkrét cég" egy rakás pénzt a "modellek" jutalékából?

2019. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Igen ezt aláírom, minden vélemény hasznos lehet. Így a tiéd is az lehetne. Viszont az általad írt válaszból az derül ki, hogy a Vip models-t egyáltalán nem ismered, még ha a meglátásaid sok magyar stúdióra igazak is sajnos. Csakhogy a kérdező a Vip modelsről kérdezett és náluk nem úgy működnek a dolgok, mint ahogy azt leírtad.


Ők nem vesznek le semmilyen jutalékot, mint az általam korábban felkeresett összes többi stúdió. Sok más mellett ez is benne volt abban, hogy végül őket választottam. 100%-ban megkapom a keresetem. Úgyhogy nem hogy egy rakást pénzt, de semennyit nem vesznek le a jutalékomból. Viszont rengeteg segítséget kapok tőlük legyen bármilyen problémám és akkor az oktatásokról még nem is beszéltem. És lehet, hogy ezt egyeseknek nehéz elhinni, de ettől még így van. Aki nem hiszi járjon utána saját maga. Remélem így tesz a kérdező is. Nem nekem kell hinni, hanem a tényeknek. Én csak segíteni szerettem volna egy kicsit.

2019. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A hotvip models merő jótékonyságból működik? Te most viccelsz, ugye?

Netán a webcam oldalak fizetnek nekik az új modellek után a saját részükből? Van 1-2 ilyen oldal, de az ritka.

Egyébként sok oldalnál beállítható, a jutalék hány százalékát lássa a modell a saját statisztikájában, és így könnyedén azt hiheti, 100% az övé, miközben az ügynökség veszi le a sápot és röhög a markába.


Továbbra is az a véleményem, otthonról dolgozó modelleknek semmi szüksége ügynökségre. Oktató anyagokat találni a jobb webcam oldalakon is, illetve vannak camgirl fórumok, ahol modellek cserélik ki a tapasztalataikat egymás között.

Mondjuk nem árt tudni angolul, hogy valaki ezeket megtalálja és használja, de gyatra nyelvtudással meg amúgy se lesz senkiből sikeres modell semmilyen ügynökséggel a háta mögött.


Én, ha már eljutottam odáig, hogy a testemből akarok élni, biztos nem tartanék el semmiféle ingyenélőt, de persze mindenki úgy dolgozik, ahogy akar.


A munkát illetően pedig még mindig nagyon szűkszavú vagy, csak a cég reklámját tolod ezerrel! Áruld már el, ez az ügynökség valami rejtett webcam oldalra regisztrálna be, ahova a nézők nem kielégülni jönnek, hanem Goethe vagy Picasso munkásságát elemeznék busás percdíjakért?

2019. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

"És azért mert ennek az egésznek van egy erotikus része is, még nem lesz senki prostituált."


Ha ezt arra mondanád, hogy egy hivatalos modellről készül művészi aktfotó sorozat egy Vouge magazinba, akkor azt mondanám hogy igaz.


De aki ilyen posvány oldalakon webkamon kelletti magát,

az szimpla prostituált. Semmi köze a modellkedéshez.

2019. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!