Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Alacsonyabb lányként is van...

Alacsonyabb lányként is van lehetőség modellkedni?

Figyelt kérdés
Nyilván eléggé leredukálódnak a lehetőségek ezzel tudom jól meg nem is megélhetésként csinálnám csak egy kis plusznak azért nem lenne rossz.165 cm vagyok, de vannak olyan reklámok amikben csak a lányok arca vagy felső teste látszik és oda azért elég "csak" az is hogy ha jól nézel ki meg fotogén vagy nem?Szerintetek van értelme ennek utána járni vagy hagyjam inkább az egészet?

2019. szept. 9. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Azokat nem modellnek hívják, hanem statisztának vagy reklámszínésznek. Itt nyilván nem az ismert modellekre gondolok, hanem azokra a "nevenincs" emberekre, akik feltűnnek ilyen-olyan reklámokban. Ott nem is feltétlen a "szépség" a fontos, mert minden reklámra más karaktert keresnek. Hobbinak persze megpróbálhatod, de megélni nem fogsz belőle.
2019. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom ezt mondom, hogy nem megélni akarok belőle csak jól jönne plusznak.Amúgy nekem mind1 statiszta-e vagy modell vagy mi értitek a lényeget amúgy azért írtam ezt, mert akik pl. a ruhákat felpróbálják az ilyen mayo chix-eknek mdg hasonlóknak azoknak se kell feltétlen magasnak lenni és őket inkább modellnek sorolnám be.
2019. szept. 9. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben igen.
2019. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb ügynökségen valószínű hogy élből elutasítanak, mert ott a minimum 174-176 magasság amit keresnek.
2019. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a sikeres, de alacsony “modellek” leginkább a férfimagazinokban szerepelnek. Ha érdekel, akkor létezik persze a lehetőség, de nem ajánlanám, ha egyszer abba akarod hagyni, akkor sem fogod lemosni magadról, csomó munkánál elutasítanának.

Híres színésznőket szoktak még esetleg fotózni magassági kritérium nélkül, de ők nem főállású modellek, csak azért van lehetőségük, mert máshonnan már ismerik őket.

2019. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!