Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért akar majd minden lány...

Miért akar majd minden lány modellkedni? Egyáltalán miből gondoloják, hogy tényleg olyan szépek vagy különlegesek?

Figyelt kérdés
Esetleg tanulni? Persze, lehet mellette is, de ez így a könnyű vég megfogásának látszik.

#könnyű pénzkerset
2019. szept. 18. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerintem a legtöbben a modellkedésben csak annyit látnak hogy pénz, hírnév, (divatos,menő)ruhák, (drága)sminkcuccok, luxusélet stb. és mindezért csak pózolni kell a kamerának/végig menni a kifutón

Az eszükbe sem jut, hogy ez nem ilyen könnyű

2019. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Én például nem akarok és nem is szeretnék modellkedni, mégis sok felkérést kapok. Hogyis van ez?
2019. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes lányok vehetnek körül. Én nem akarok és nem is ismerek olyat, aki az akarna lenni. Ne általánosíts!
2019. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Modellkedéshez egyáltalán nem szépnek vagy különlegesnek kell lenni, hanem egyszerűen fotogénnek, de annak semmi köze a szépséghez. A legtöbb világhírű modell nem is szép, ha jobban megnézed őket, csak vannak specifikus vonások és testalkat, amit keresnek az ügynökségek.


És egyáltalán nem akar minden lány modellkedni, sőt szerintem inkább kínos, mint vonzó szakma, főleg azok számára, akik kellő ismerettel rendelkeznek evvel kapcsolatban. Általában a szülők tehetnek róla, hogy erőltetik a kiskamasz gyereküknél, vagy legalábbis arra terelgetik, a meggazdagodás reményében. Valószínűleg abból indulnak ki, hogy a tanulás úgyse fog menni a gyereknek, vagy az anyuka a lányán éli ki a meg nem valósított fiatalkori szereplési vágyait, vagy alapból rossz sorsú család, alacsony IQ-val bíró szülőkkel.

2019. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!