Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy modell szeretnek lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok hogyan mondjam el szüleimnek hogy modell szeretnek lenni?nagyon régóta szeretnek modellkedni de felek hogy kinevetnének a szüleim...segítsetek kérlek

2019. nov. 22. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Velem ugyanez volt, de lattak rajtam, hogy komolyan veszem az egeszet, ezert ok is elkezdtek tamogatni a vegen.
2019. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a modell szeretnék lenni és tényleg el is éred között iszonyat nagy út van.


Ahhoz, hogy modell legyél nem csak szépnek és karcsúnak kell lenned, hanem óriási kisugárzásodnak kell lenni és tudnod kell igazán jól mozogni és együtt dolgozni a fotossal. EHhez iszonyat lazának kell lenned, minden élethelyzetbe jól mozogni...


Habár én csak a Germanys Next Topmodel-t ismerem, de az iszonytaosan jól bemutatja az összes évad, hogy nem is olyan egyszerü modellnek lenni. Föleg, hogy akár kiválaszt Heidi Klum azt hiszem 20 anyt az elején és abból, rögtön kb 10 iszonyat béna, pedig egy profi válassza ki öket, aki elsö ránézésre, elsö mozgásra lát bennük valamit.


Anyukádnak meg mond azt, hogy megakarod próbálni.

2019. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Minden tinédzser lány modell szeretne lenni.

Egyáltalán megvannak az adottságaid hozzá? Mert ha nem, akkor felesleges a szülőkkel harcolni.

Egyébként érdemes olvasgatni ezt a blogot, kb. minden kérdésre választ kapsz:

[link]

Sajnos, már nem kerülnek fel új bejegyzések, de a meglévők rengeteg információt adnak. A szülők is jobban megérthetik, hogy miről is van szó pontosan.

2019. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyi idős vagy. Mondjuk ha 18 körül, akkor már lehet, hogy komolyabban vesznek.
2019. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért kellet kiemelni a kérdést? Egyŕbként csak mond meg nekik, nem kell túl parázni
2019. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A te fejeddel és testeddel esélytelen. Elnézést, de ez van.
2019. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem is láttál meg lol sőt azt se tudod ki vagyok xd
2019. nov. 25. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha 14-26, akkor csak azt tudom mondani, büdös neked a munka. Ha nagykorú vagy, akkor meg azt, hogy komolyan gondolod, és mások is komolyan vennének, ha tudnának a szándékaidról.
2020. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*14-16, bocs elírtam
2020. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Off: Nem értem azokat, akik azt írják, hogy majd 18 évesen komolyan vesznek meg stb. Tudtok valamit a modellvilágról? A sikeres modellek már 12-13 évesen kezdték, 18 évesen már lassan ki is fut az időből, akkor már majdnem késő elkezdeni.
2020. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!