Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek melyik a legcsúnyá...

Szerintetek melyik a legcsúnyább modell? és a legszebb?

Figyelt kérdés

2019. dec. 7. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
A kiszopott, káddugós a legcsúnyább.
2019. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
:D ó bocsi, félre olvastam.
2019. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Én sosem értettem, hogy Giselle Bündchen-t hogy láthatják szépnek.

És a ??? Hadid is kifejezetten ronda. Azért a ???, mert nem tudom, melyik testvér a modell.

A Kardashian lányok.. hááát, azok is modellnek számítanak? sok mindent reklámoznak. Csúnyák.


Aki szép, bájos, az pl. Miranda Kerr.


Ja, aki még taszítóan ronda, az Rosie Huntington-Whiteley.

Nem biztos, hogy jól írtam le.

Nagyon távol áll a szépségtől.


De már rég rájöttem, hogy a modellkedés nem a szépségről szól. Legyen egyedi, kirívó, ami sokszor egy erőteljes állkapocsban vagy valami egyéb szépséghibában nyilvánul meg.

2019. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 öömm k
2019. dec. 7. 16:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám csúnyának, de Alexxandra Ambrosio nagyon-nagyon távol áll attól, ami számomra a szépet jelenti. Nagyon furcsa az arca, és nem a ó értelemben. A két Hadid lánynak pedig épp ellenkezőleg, annyira semmilyen arcuk van, szerintem tök jellegtelen mindkettő. De Gigi összességében jól néz ki, de Bella mindig olyan savanyúnak tűnik.

A kilencvenes évek ikonikus modelljet imádom, Kate Moss a kedvencem. Ha ma lenne karrierje csúcspontján, szerintem egész már típus lenne, mint anno, egy sokkal egészségesebb nő benyomását keltené, de neki még a heroin chic is jól áll.

2019. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Fura, számomra Alexandra Ambrosio a jellegtelen.


Kate Moss-t rühellem, se nem szép, se nem pozitív, igazából semmi nincs, ami jól állna neki, és még egy borzasztó rossz példa is. Mindenkinek, minden tekintetben.


Alapból nem jutott volna eszembe, mert - szerencsére - nincs már annyira köztudatban. Csak az előző kommentelő miatt reagálok rá. Egy full drogos nő, szerintem nagyon negatív azt mondani, hogy a heroin bárkinek bármilyen formában jól áll, illetve óriási hiba volt őt még ilyen állapotban is allkalmazni a sok tervezőnek, divatháznak.

Káros hatása van, azt közvetíti a fiatalok felé, hogy drogosan is kereshetsz milliókat, mindegy, hogy megszólalni se tudsz, a saját nevedet se tudod, annyira készen vagy, de ha megfelelő körökben mozogsz így is sikeres lehetsz. Ha ennyire nem akart tiszta lenni, hagyni kellett volna a süllyesztőbe veszni.

2019. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Bella Hadid.

Nem feltétlen csunya de engem taszít az arca, mint aki citromba harapott.

Palvin Barbi minden elfogultság nelkul szerintem tok szep 😃

Gigi Hadid, Cindy crawford is szépek például.

De a legszebb Gia Carangi

2019. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A legcsúnyább Bella Hadid. Még a rengeteg plasztikai beavatkozás után is. Nekem nem is a savanyú ábrázatával van bajom, mert sokan vannak akiknek jól áll. Egyszerûen a vonásai csúnyák és mostmár természetellenesek is.

A legszebb szerintem még mindig Natalia Vodianova.

2019. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Rosie HW csunya? En inkabb a high fashion vonalt preferalom, de o az egyik kedvencem. Klasszikus szepseg, megis nagyon karakteres, osszeteveszthetetlen.
2019. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Sajnálom, de nekem kifejezetten csúnya.

Karakteres, ez tény.

De ez inkább egy pasinál előny, amikor határozott arcéle van.

Egy nőnek lágy vonásai legyenek.

De mint írtam, a modell-világ nem a szépségről szól, sokkal inkább az egyedi és karakteres vonásokról. Szóval modellnek teljesen jó, de nem egy szép nő. Számomra.

2019. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!