Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetnék egy fotós...

Hogyan lehetnék egy fotós modellje akár csak egy alkalomra?

Figyelt kérdés

Tudjátok van amikor ruhát is kap az illető, elmennek valahova fotózni, pl. erdő. Pár ismerősömnél láttam már ilyet. Nem mindig volt ugyanaz a fotós.

Egyik képen egy hosszú, piros, gyönyörű ruhában és magassarkúban van a csaj és egy fa törzsén ül.


Már elég régóta szeretnék egyszer én is ilyen képet/modellnek lenni.


Őket úgy kérhették fel? Vagy hogyan van ez?


(Semmi rossz alakom nincs és ronda se vagyok, és ugyebár az ismerőseim sem azok.


Ja és Győr közeli vagyok!



2019. dec. 11. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te megkérsz egy fotóst, és fizetsz is neki, hogy csináljon pár képet rólad. Vagy ha van jó ismerősöd aki fotózik, akkor ingyen.
2019. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De neki a gyönyörű ruhás kép kell.

Én fotózok de nincs olyanom...

2019. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fontos az, hogy gyönyörű ruhás legyen, azt csak példának hoztam fel😊
2019. dec. 11. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában ket szitu áll fent vagy van profi/hobbi fotós ismerősük vagy fizetnek a fotókért
2019. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Átlag embereket nem kérnek fel fotózásra,úgyhogy mint már többen is írták vagy ismerős a fotós vagy vásárolt fotózás.Viszont egyik esetben sem kapja a ruhát,hanem viszi magával.
2019. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oo, értem. Köszönöm szépen mindenkinek! 😍😊
2019. dec. 12. 09:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

keress portfólió fotózást, rengetegen foglalkoznak vele. biztos van olyan is, aki akár a ruhát is megoldja neked. jobb fotós akár stylistot is szervez a fotózásra, hogy a ruha, egyéb kiegészítők is összeillőek legyenek a környezettel, a kép hangulatával.

a portfólió fotózás egy téves elnevezés, mert egy modell portfólió nem egy ilyen fotózás on áll össze, hanem sok önálló munkából. viszont mivel sokan szeretnének gyorsan összerakni modell portfolió szerű változatos képeket, ezért sok fotós kínál ilyet a legkülönbözőbb árakon.


ha te kéred a fotóst, hogy fotózzon, akkor fizetned is neked kell érte, viszont te diktálom a feltételeket, igényeket, ő meg szolgáltat és beárazta a szolgáltatását. ha a fotós akar felkérni téged, akkor ő hozza a saját ötleteit, te szolgáltatatsz, amiért ő (vagy a megrendelője) fizet. kezdő/hobbi fotósok akár olxsóbban/ingyen, ún. TFCD alapon is vállalhatják. mindig vannak olyan kezdő fotósok, akik nem akarnak fizetni a modellért, cserébe nem kérnek pénzt a munkájukért sem, mindenki építi a saját portfólióját a közös munkával. itt arra kell figyelni, hogy mindenki egyenrangú, senki nem dirigál, senki nem alárendelt és senki ne húzzon anyagi hasznot (pl. a képek eladásából)...

2019. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!