Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mik a fő elvárásaitok egy...

Mik a fő elvárásaitok egy modellügynökségtől?

Figyelt kérdés

Nekem pl az lenne, hogy ne hajszoljanak túl, s ne kerüljön kosebb vagyonba még a regisztráció is.

És hogy a szerződtetett vagy regisztrált lányok közül ne kivételezzenek senkivel.


Várom a válaszokat 😊



2020. jan. 24. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kivitelezni minden ugynoksegnek “muszaj”. Egy ketszazadik FW showt nyito lanynak nyilvan tobb figyelemre/segitsegre van szuksege, mint egy kisebb, azsiai piacon dolgozonak.
2020. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy nem kamu ugynokseg neked fizet es nem te nekik. Ahol penzt kernek az atveres.
2020. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is már futottam bele ilyen átverésbe. 50 vagy 60 ezret kellett fizetnünk nekik, és azt mondták hogy nagyon szép vagyok, így a háromszorosa vissza fog jönni... Aha.. Persze. Annyira nem is vagyok szép inkabb átlagos. És tudod mennyi jött vissza? :) 0 forint kereken:( Annyira bele éltem magam, hogy jó lesz meg minden de hát semmi nem lett belőle. Egy szepseg versenyen kellett részt vennem, nyilván nem nyertem semmit, meg csináltak rólam kb 10 db képet és ezért kellett ennyit fizetni nekik:/ Szóval inkább valami neves ügynökséget keress, mert azzal sokkal de sokkal jobban jársz, mint ezekkel a nagy lehúzásokkal :)
2020. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz csalóknak a kezébe kerülni akkor mindig olyan ügynökséget válassz ahol 0 ft kell fizetni! ha fizetni kell akkor már gagyi!!!! ha jó ügynökséghez akarsz menni akkor küldj képet a VM,visage,attractive ügynökségeknek itt nagyon figyelnek a lányokra kedvesek és nem kérnék pénzt viszont neked is karakteres arcodnak és jó méreteidnek kell lenni + legyél meg 174 cm
2020. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!