Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan kéne ebbe belevágni?

Hogyan kéne ebbe belevágni?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé elgondolkoztam a modellkedésen. Az ismerőseim is sokszor megjegyzik, hogy miért nem csinálom. Régebben hívott már pár ügynökség fotózásra, de sosem volt hozzá kedvem, illetve nem is érdekelt nagyon a dolog. De mostmár eléggé foglalkoztat ez az egész. Hogy kéne ebbe belevágnom? Illetve milyen ügynökséget keressek, ami úgymond megbízható? A válaszokat előre is köszönöm!

2020. jan. 27. 18:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a katalógusi modellkedés érdekel. A kifutói nem igazán. :)
2020. jan. 27. 18:25
 2/4 Barack20 ***** válasza:

Tudnod kell hogy a modellkedésnek vannak szabályai/követelményei.

170cm magasságnak meg kell lennie, vagy inkább még magasabbnak.

Szép ápolt igényes arc.

Régebben engem is megkeresett nem ks egy ügynökség, hogy :ú elfigyelfük téged és nagyon gyönyörű vagy' aztán xyz összeget fizess ki,kell portfólió ami valljuk be nagyon drága.

De én sok szerencsét kívánok neked!

2020. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Professzonáális, nemzetközi piacokon dolgozó modelleknél nincs olyan, hogy csak katalógus vagy kifutó. Mindent elvállalsz, amit kapsz. Jelenleg a modellkedéshez szükséges méretek: 175 cm feletti magasság, csípő körben max 90 cm, derék 63.

Akiben van potenciál, azt felveszi egy profi ügynökség és nem kerül semmibe, hogy elinduljon a karriere. Ilyen ügynökségek itthon: vm, visage, crisp, attractive, omg, face

2020. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy 14éves kórtól 15ig el kell érned a 174cm aztán ha profi modell akarsz lenni akkor a 175minimum ! A méreteidnek a kisugárzásodnak is meg kell lennie légy nagyon kedves figyelmes és be kell tartani a szabályokat amik vannak egy modellnek! nem csak csillogás és fotózgatás valmi jó márkával hanem kemény több óra hosszás fotózás úgy hogy mindig csak utaznod kell órákig mindig fittnek kell lenned és pihetnek még úgyis ha nem tudták aludni semmit mert a világ másik végére kellett utaznod ! nagyon kemény munka és sok kitartás kell hozzá! Szóval összeségében egy elég kemény munka mert nagyon nehéz megkapni egy munkàt mivel még több száz lány is ugyanazt a mubkát szeretné! nagyon jó angol tudás kell hozzá tökéletes méretek! a méreteid nem változhatnak! meg van adva mekkorának kell lennie a csípődnek a mellbőségnek stb.. ha ezek változnak nem kaphatod meg a munkát szóval nem könnyű ez az egész gondold át hogy bírnád e
2020. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!