Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Aki Live Jasminon webkamera...

Aki Live Jasminon webkamera model, ajánlana nekem tippeket?

Figyelt kérdés

Mi az, amit szeretnek a látogatók, amitől szívesebben költekeznek?

Más oldalra is érdemes kereset szempontjából regisztrálni? Ti melyiken vagytok még fent?


(Ne olyan írjon, aki SZERINT ez meg az az oldal jó, vagy ezt meg azt HALLOTTA, olyan írjon, akinek modellként van tapasztalata ezeken az oldalakon.)


2020. febr. 5. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm camozik, ő banálisan hülye fétisekre ment rá, mint szőrös hónalj meg a talpát mutogatja a kamerába. Elég jó pénzt keres vele, de a Jasmint hamar otthagyta, mert nem voltak jók a feltételek, de sajnos nem tudom mi az új szolgáltatója neve.
2020. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, sok a kritérium. A lámpa izzójától kezdve, a kamera felbontásának keresztül az kötelező 2 db éjjeliszekrényig...

A lábakat, talpakat, szőrt tényleg imádják én is észrevettem.

2020. febr. 5. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:

A Jasmin nem jó, mindenért levonogatnak. Exkluzív szerződéseik vannak román stúdiókkal, hogy az ő modelljeik lesznek előnyös helyen mutatva, hozzájuk irányítják a legjobban fizető vendégeket. A többieknek, különösen otthonról dolgozóknak csak morzsák jutnak.


Amivel én jól keresek, azok dominajátékok, JOI (jerk off instructions) SPH (small penis humiliation) mostohaanya-fiú szerepjátékok (ez engedélyezett, anya-fiúért tilthatnak).

Kb. semmit se kell csinálnom, csak hülyeségeket pofáznom. Ezt viszont három nyelven meg tudom tenni.


Ilyen szerepjátékokhoz borravaló alapú oldalak nem túl jók. Olyan kell, ahol privát műsorra van lehetőség. Pl. Streamate, ImLive.

De beregisztrálsz a Wecamgirls fórumba és ott kb az összes oldal fel van sorolva, ahol dolgozni lehet, plusz értékeléseket is adnak, akik dolgoztak ott.

2020. febr. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap neki vágok akkor :-) köszönöm szépen!
2020. febr. 9. 01:52
 5/7 A kérdező kommentje:
A “szerepjátékkal” egy-egy általad irt oldalon hozzávetőleg mennyit lehet keresni aminek van valóság alapja? A jasminon kb 102.000-t kerestem utolsó hó és első hó is szamomra. De mindenért szolnak, minden nap mehetek valamit venni hozzá kb stb... lámpát, izzót, kamerát...
2020. febr. 9. 01:55
 6/7 A kérdező kommentje:

Illetve nem értek valamin...

Akik az első mondjuk 50 helyen vannak lányok, nekik a nevükhöz miért írja az oldal Jasminon, hogy “Exklúzív Model”, és hogy éri meg nekik berendezni 3-400.000.-Ft értékű ággyal egy szobát, az ágyhoz passzoló 3-400 000.-Ft értékű lambéria stb. Éjjeliszekrényen, minden olyan, mint a szabályzatban.

Ezek stúdiók? És mindig van egy lány. Aki épp dolgozik nekik abban a szobában, így éri meg?

Néven egy MAC professzionális smink készlet ha minden nap hasznalom 100 000.-/hó, és kritérium, h professzionális legyen. Latom, hogy ezek a lányok tenyleg nem a drogériás vacakkal vannak kifejtve. HOGY éri meg nekik? Tenyleg hozzajuk irányítják a penzes membereket?

2020. febr. 9. 03:06
 7/7 anonim ***** válasza:

A nagyon csilli-villi berendezéssel dolgozó lányok többnyire stúdióban vannak. Az exluzív szerződés alapján a modellek az oldalon kiemelt helyen szerepelnek, ők jelennek meg a hírlevelekben, egyéb promóciós anyagokban, és ezáltal nagyobb a forgalmuk.

Cserébe a stúdió 0-24-ben biztosítja a "Glamorous Jasmin" című agymenésnek megfelelően dogozó modelleket, akikről kellő számú fotó és videó is készül rendszeresen.

Én 2014 óta nem vagyok a Jasminon, mert annyi mindenért levonogattak, hogy lassan már szinte én fizethettem, amiért pénzt keresek nekik.


Jelenleg 9 chaten dolgozom párhuzamosan. Nem csak szerepjátékos vendégeim vannak, de a bevételem gerincét ők adják. Átlagosan kb 20-25 dollárt keresek óránként az összes chatet összeadva és ideális esetben havi 100-120 online órám van.

Neked is azt ajánlanám, hogy annyi oldalon dolgozz egyszerre, amennyit csak elbír a géped, így többfelől jön a pénz.

2020. febr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!