Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ezeken a méreteken mennyit...

Ezeken a méreteken mennyit kéne változtatni, hogy legyen esélyem?

Figyelt kérdés
(Tudom hogy tucatkèrdés). Magasság 173.5 cm, csípő 86, derék 62, mell 85, comb 47 vádli 30. Szerintem még 1, max 2 centit fogok nőni. Arra gondoltam, hogy mell -3, derék -2, csípő- amennyi kell, hogy a többi meglegyen, de magamat ismerve olyan 2 cm lesz. Van itt, aki úgy jelentkezett, hogy meg vártak rá, hogy leadjon egy kicsit vagy csak tökéletes méretekkel van értelme, mert olyan túltelíttett a szakma?

2020. febr. 24. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Jók a méreteid, jelentkezz top ügynökségekhez, majd ők megállapítják alkalmas vagy-e :)
2020. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet bomba tested, ha a fej nincs meg hozza, a kisugarzasrol meg nem is beszelve...
2020. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi, hogy az kizáró ok, ha barnább bőröm van. Télen nem is annyira, de már egy napozás alatt nyáron elrőre 2 árnyalatot barnulok :D. Kicsit fura mert kék szemem van és sötétszőke hajam.
2020. febr. 24. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Az osszkepet kene latni, de szerintem nem kell fogynod (max tonusosodni). A szoke haj es barnabb bor eleg jo kombo, nezd meg pl. Olivia Vintent a mostani szezonbol.:)
2020. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek tökéletes méretek. Max derékból mehetne le 1 vagy 2 centi, de szerintem ezen nem múlik. Előfordul, hogy az ügynökség kicsit kisebbre írja neked, hogy előnyösebbnek tűnjön. Csípőből, mellből nem kell fogynod, és úgyse tudod irányítani, honnan menjen le még 1 centi. A többit meg nem nézik. Egyébként a lábad is vékonynak tűnik, kérdés, mennyire izmos. Na meg az arc számít még, mennyire karakteres.

Jelentkezz bátran az ügynökségekhez!

Ja, és azért se kezdj fogyózni ezzel az eleve sovány alkattal, mert nem lesz energiád a munkához. A modellkedés fizikailag is kemény. Meg aztán nehogy anorexia legyen belőle.

2020. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi, cukik vagytok!😊

Majd ha eszembe jut, megírom felvettek-e

2020. febr. 24. 18:27
 7/8 anonim válasza:
Sok sikert, jó méretek :)
2020. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen lehet ha akarsz! Öszintén sok sikert!
nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!