Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ezekkel a méretekkel lehetnék...

Ezekkel a méretekkel lehetnék kifutómdell?

Figyelt kérdés

81-69-94-51-36

Mell-derék-csípő-comb-vádli

Ha nem mennyit és min kéne változtatni? Tervbe van véve egy 5 kg-os fogyás ami mindegyikből lefaragna egy olyan 3 cm-t. 171-172 cm vagyok. Tudom modellnek kicsit alacsony de Palvin Barbi is 172 cm. És plus size modell lehetnék vagy ahhoz túl vékony vagyok?



2020. márc. 5. 15:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat a súlyomat kihagytam. 60kg vagyok.
2020. márc. 5. 15:13
 2/9 A kérdező kommentje:
Mégegyszer bocsánat teljesen szétszórt vagyok. 88cm a csípőm
2020. márc. 5. 15:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát 81-68-88-51-36 a méreteim
2020. márc. 5. 15:18
 4/9 A kérdező kommentje:

És kérlek ne privátba irogassatok sértő üzeneteket,hanem nyugodtam írjátok ki ide is.

Akire gondoltam tudni fogja.

2020. márc. 5. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Én ugyan nem vagyok naprakész a modellvilágban, de ahogy látom körte alkatod van. Ezzel az a baj, hogy a csípőd mindig jóval több lesz a mellbőségnél, akárhogy fogyókúrázol. Ideális az azonos érték. Ezen felül nem vagy elég karcsú, derék 60-65 között ideális. Ez is alkati.

Ettől függetlenül sokan örülnének ilyen számoknak. Szerintem nem éri meg annyira a modellkedés, hogy emiatt sanyargasd magad, vagy kudarcélményeid legyenek az a pár centi miatt.

2020. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 igen elég lapos vagyok,de szerintem a csípőmből tudnék fogyni egy kicsit. A derekamból meg ha minden nap hasprésezek simán le tudok adni.
2020. márc. 5. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Jo alakod van,le ne fogyj!

A kifuton hanyinger noket lehet csak latni. Palvin is egy okadek. Foleg az alakja amorf gusztustalan.

2020. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Kifutómodell semmiképpen sem, ahhoz túl alacsony vagy, kifutómodellek 175 felett vannak. Fotómodell lehetsz, de függ az arcodtól is.
2020. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a magasságod még éppen elmenne, a derekad viszont kicsit vastag. Általában ragaszkodnak a 60 cm körülihez. A többi méreted jó lenne. Csak derékból viszont nem lehet fogyni. Annyit nem ér, hogy betegre fogyd magad miatta. De ha különleges arcod van, esetleg próbáld meg.
2020. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!