Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Érdemes modellkednem?

Érdemes modellkednem?

Figyelt kérdés
Picit még fiatal vagyok, de ez az én álmom, hogy egyszer modell lehessek. A kitartásom és az akarat erőm meg van hozzá, de hogyan kezdjem el? Egy kis adat rólam: 176 cm vagyok, és nem vagyok szégyenlős. Imádom a ruhákat és szeretek stílusosan öltözködni. A korom ahhoz csak annyit fűznék hogy 12 év fölött vagyok. Alakom is van. Még annyi hogy 50 kg vagyok. Vidéken élek, de megoldható az utazás akár Budapestre is. A kérdés az az, hogy hogyan álljak neki? valaki aki ért hozzá az segítsen nekem kérlek, mert egy álmom válna valóra

2020. ápr. 19. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Jelentkezel egy próba fotózásra, és ha tényleg együtt lehet veled dolgozni akkor leszerződtetnek.
2020. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Jelentkezz egy megbizhato ugynokseghez, majd ok eldontik.
2020. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az előttem szólók is tanácsolták, a legjobb módja ennek ha jelentkezel ügynökséghez. Attractive, Vm, Visage, The Diary, OMG, Face, Icon, ezek megbízható ügynökségek, akik nem kérnek pénzt tőled, szóval náluk érdemes próbálkozni. A honlapjukon, illetve e-mailben tudsz jelentkezni, meg kell adni az adataidat (név,kor,pontos méretek, stb.) illetve csatolnod kell magadról teljesen natúr képeket, frissen mosott hajjal, smink nélkül, úgy hogy lássák az arcodat és az alakodat is. A korod miatt ne aggódj, sokan nagyon fiatalon kezdik és legalább lesz időd beletanulni a szakmába. Remélem tudtam segíteni, sok sikert kívánok :)
2020. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!