Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek , hogy modellkedni akarok?

Figyelt kérdés

Az arányaim , magasság stb meg van , de ugye azért szülői beleegyezés is kell és nem fogok úgy beküldeni az adataimat/képeimet egy modellügynökésgnek , hogy ők nem tudnák (mivel 18 alatt vagyok).

Ők is mondták már néha , hogy az én magasságommal én sikeres modell lennék mint xy (nem emlékszek a nevére , valami régi modell) és mindig mondják , hogy minden jól áll rajtam meg ilyenek , de azért picit konzervatívak.

Hogy hozzam fel ezt a témát? Hogy kérjem meg őket?



2020. jún. 1. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, apu! Emlékeztek egyszer mondtátok milyen jó modell lenne belőlem. Mi lenne ha kipróbálnám?
2020. jún. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarom elvenni a kedved de egyáltalán addig ne éld bele magad a modell témába amig nem hivnak castingra az ügynökségek

Modelltanfolyamot bárki elvégezhet de modell már kevesekből lesz

Azért mert a magasságod és az arányaid jók, arcilag még nem biztos,hogy megfelelsz a követelményeknek

Csinálj képes portfóliót magadról és jelentkezz több ügynökséghez és majd akkor meglátod, hogy alkalmas vagy e modellnek vagy nem

2020. jún. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kepes portfolio, csinaltass magadrol par egyszeru kepet telefonnal (az ugynoksegek honlapjan fent szokott lenni, hogy milyet kernek, vagy csak siman keress ra a neten, hogy model polariods). Ha esetleg egy ugynokseg szemelyes talalkozot ker, akkor van ideje beavatni a szuleidet is.
2020. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Imádom ezeket az önjelölt modelleket😁 majd ha esetleg megteszel egy modellügynökségnek hidd el észre fognak venni (utcán, közösségi medián stb.) Nem kell erőltetni ezt a témát főleg hogy ma már minden kislány modell akar lenni.
2020. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4-es nem önjelölt vagyok már háromszor is keresett fel ügynökség csak régebben még nem érdekelt és hülye fejjel visdzautasítottam
2020. jún. 9. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik ugynokseg? Habik mindenkinek irnak sajnos:(
2020. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezghetem, hogy hány éves és milyen magas vagy?

Én is hasonló helyzetben vagyok, szóval ha van kedved, akkor írj nyugodtan, hátha tudok segíteni.

2020. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!