Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb modell az alábbiak közül? Ebergényi Réka, Ingrid Sooky, Olga Verdish, Palvin Barbara

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Palvin kisasszony :)
2020. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Közülük egyértelműen Barbi.
2020. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Olga tipikus odaveszett tehetseg, akit megragott az IMG, majd kikopott. Viszont gyonyoru arc-alak, siman lehet egy lapon emliteni Rekaval. Kettojuket mondanam a legszebbnek.

Viszont O lenne az emlitett Ingrid?:-)

[link] Eleg jartas vagyok modelltemaban, de rajta kivul egyetlen ilyen nevu lanyt sem talaltam.

2020. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ő lesz. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy modell. Ezek szerint lehet, hogy nem az?
2020. jún. 6. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlitsd a masik harom nohoz es megkapod a valaszt. :) Aranyos lany, de nem modell. Kozel sem.
2020. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Palvin Barbara
2020. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem találtam egy modellt sem Ingrid Sooky néven. Az említett hölgy már a tetovált szemöldöke miatt sem lehetne modell.

Amúgy meg Palvin Barbi és Ebergényi Réka. Nem tudok dönteni.

Olga Verdish nekem már kicsit túl heroin. 😐

2020. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Réka és Palvin is az a fajta, akivel férfi nem tudja elviselni hosszú távon, mert üresek, unalmasak. Palvin semmit nem csinál, Rékának meg átmosták a fejét vegán étrenddel, ami szintén baromság. Ők ilyen egy-néhány éjszakás lányoknak jók, aztán az agyadra mennek, mert semmit nem lehet velük kezdeni, ha lehetne, akkor annak nyoma is lenne a világban, vagy posztolnának róla, de nincs érdeklődési körük. Így lényegében csak a vonásaik szépek, de mivel a szem a lélek tükre, és a szemükben üresség dereng, így egyik pillanatról a másikra érdektelenné válnak egy igényes férfinak.
2020. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!