Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok szépen mosolyogni a képeken?

Figyelt kérdés

De nagyon nem.

Mind olyan erőltetett, grimaszos.


Még ha nevetek is elég kellemetlenül érzem magam és rosszul áll nekem. :/


Másoknak meg olyan jól áll ahogy kilátszik a foguk is stb.



2020. szept. 2. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Akkor ne modellkedjél, keress valami olyan "szakmát" ami neked való.
2020. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt hittem triviális és nem szorul magyarázatra: csak a fotózás miatt tettem ebbe a kategóriába, mert nincs külön kategória arra, hogy emberek fényképezése vagy ilyesmi.


Természetesen nem vagyok modell, csak emberként néha lefényképeznek, meg az önéletrajzba is kellene a kép.

2020. szept. 2. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Jahh, így értelmesebb, de ezt bele írhattad volna a kérdésbe. Sokan vannak így, hogy nem tudnak a kamerába mosoylogni. Akkor nem kell eröltetni próbálj meg természetesen viselkednio (tudom nehéz). Nem ekll vigyorognia mindenkinek mint a tejbetöknek.
2020. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A mosolynak egy természetes dolognak kéne lennie.

Ha abban a pillanatban nem megy ösztönösen, nem olyan a hangulatod, inkább ne erőltesd.

Sokkal jobb egy “komoly arcos” kép, mert egy görcsös kényszermosolyról sajnos mindenki leveszi, hogy fake.

Volt olyan fotózásom még fiatal tinédzserként, hogy a fényképész hülye jelmezbe (!!!) öltözve össze-vissza grimaszolt, öltögette a nyelvét, így akarta rávenni a diákokat arra, hogy mosolyogjanak. 🤦🏻‍♀️ De ez egyáltalán nem volt vicces, inkább gáz, kínomban röhögtem el magam rajta, azt is görcsösen - mondanom sem kell, hogy BORZASZTÓ lett az összes kép, egyáltalán nem természetes.

2020. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kolléganőm, aki minden fotón komoly fejet vág, mert szerinte neki sem áll jól, ha mosolyog. Szóval begyakorolhatsz egy olyan fejet, ami még nem mufurc, de mosolyognod sem kell.

Mondjuk én fotózom és azt vallom, hogy egy mosoly mindenkiből szupermodellt varázsol, viszont azt is gyakran tapasztalom, hogy óriási szakadék tud lenni az önkép és valóság között. Csodaszép, bájos fotókat teljesen le tudnak minősíteni a rajtuk szereplő csodaszép nők azzal, hogy "ez nem én vagyok", meg hogy atyaég, milyen ronda. Itt az agyakban kéne rendet tenni, hogy el tudjátok fogadni a saját szépségeteket.

2020. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!