Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan formásodjak? Hasonló...

Hogyan formásodjak? Hasonló szeretnék lenni, mint ez a lány. Miért látom őt formásabbnak?

Figyelt kérdés

Mindig is volt pocakom,de pajzsmirigyes lettem 2 êve.


Én 70 kiló 150 centi magas vagyok gusztustalan testtel( régebben szebb volt az alakom)


Ő pedig tök csinos


[link]


Szeretnék ilyen alakot. Hogy érjem el?


Azt látom nekem a hasizmom lóg inkább ( persze van hájam is)


Felülés tényleg nem jó?



2020. okt. 2. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha 2 éve lettél "pajzsmirigyes", tehát az orvos megállapította, akkor nyilván gyógyszereket is kapsz rá. Amik elvileg hatnak, kivéve, ha nem úgy étkezel: [link]

Szóval innentől kezdve csak kifogás. Ráadásul önmagában nem a betegségtől hízol. Az csúnya szóval mondva csak lustává tesz. Nem kívánod úgy a mozgást, stb. Viszont ezen akaraterővel változtathatsz (+ szedd a gyógyszereid előírás szerint)!


Szerintem egy izom nem tud lógni, így a hasizom sem. Mondjuk ki: a hájad lóg. A hasizmodon erősíthetsz, ahogy az összes többi izmodon. Ez ad neked valami tartást + energiát adsz le, tehát segíti a fogyást, alakformálást. Ugyanakkor olyan, hogy helyi fogyás nem létezik. Tehát ha a hasadat edzed, az nem azt fogja jelenteni, hogy hasról fogsz feltétlenül fogyni. Ettől még egészséges, és kell is az edzés!

Figyelj oda az étkezésre! Mennyiségre is, és arra is, hogy mit eszel - lehetőleg ne túl sok cukrosat. Fogyassz sok zöldséget!

Sirokai Diána meg szerény véleményem szerint nem éppen a legjobb cél. Ő túlsúlyos. Ez nem egészséges. Nem azt mondom, hogy olyan modellt állíts magad elé, akinek zörögnek a csontjai, hanem célozd be, hogy egészséges súlyt érj el!

2020. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Túlsúlyos, de arányosan oszlik el. Nekem nem.
2020. okt. 2. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez a csaj van vagy 100 kg, te pedig csak 70. Ne akarj túlsúlyos lenni! Inkább fogyj mint hízz!
2020. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem túlsúlyos akarok lenni.

Hanem ez a 70 kiló arányosan legyen rajtam elosztva , mint neki a testén.

2020. okt. 2. 20:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Formásan legyek husi, mint ő.
2020. okt. 2. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezt úgy hívják genetika. Valakin szépen, arányosan oszlanak el a kilók, míg másnak csak bizonyos testrészeire ragadnak főleg a kilók. Helyi hízás.
2020. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez testalkat függő. Semmit nem tehetsz, ha a tied nem ilyen. Ez nem a súlytól meg az edzéstől függ, a testalkatod nem tudod megváltoztatni.
2020. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Mindenkin máshogy oszlik el a súly, testmozgással, főleg súlyzós edzéssel viszont lehet formásodni és arányokat "javítani" bizonyos szintig.
2020. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Ez a csaj nagyon gyasz, ronda mint a qrva elet
2020. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Retkes cigány bepállt pin.ával 🤮
2021. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!