Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A budapesti Red Model and...

A budapesti Red Model and Photostúdiónál mennyire érdemes elmenni a szerződésben írt tesztfotózásra és a továbbiakban mennyire fogok tudni munkát vállalni náluk, emellett számíthatok még buktatókra?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne fizess a tesztfotozasert se semmiert!!! Akkor csakas,ha barmiert elore penzt kernek.


A tobbi ugynokseg ingyen kesziti a kepet. Armada,stb

2021. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos én egyáltalán nem vagyok tájékozott ebben és a szerződésben szó van egy tesztfotózásról, annak az árát fizettem ki. A fotózást követően biztosítanak lehetőséget munkára a szerződés szerint. Arra vagyok kíváncsi, hogy tudnak-e még valahogy lehúzni, vagy a legjobb ha szeződést bontok?
2021. febr. 17. 12:33
 3/15 anonim válasza:
37%
A westendbe volt hosztesz munkám, és forgatáson is voltam. Korrekten kifizettek. Több ügynökségnél vagyok. Velük is kapcsolatba vagyok. Manapság még a kéményseprő is modell akar lenni, természetesen nulla tapasztalattal és azonnal pénzt akar belőle:):):) Ez azért nem így működik. Szépen el kell járni tfcd, haver alapon vagy fizetni normális képekért 1-2 fotósnak szép képekért, amikkel el lehet indulni. Otthoni macskaszemes, filteres szelfi ehez qrva kevés:)
2021. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
50%
Én 3 hónapja dolgozom velük, azóta voltam több forgatáson, farmer fotózáson, és most megyek egy magazin fotózásra. Nem panaszkodom:) Ha szeretnél, tudsz dolgozni, ha csak kifogást keresel, nem lesz munkád, egyszerű ez...
2021. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem éri meg dolgozni velük, lehúzós (amit adnak nem éri meg a 65 000 Ft-ot amit kérnek) és a munkák 90%-a amit "közvetítenek" hostess vagy statiszta munka, amit az Ő segítségük nélkül is simán meg lehet szerezni.


Akkor menj hozzájuk ha van kedved néhány rólad készült fotóért több tízezer forintot fizetni, egyébként ne.

2022. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Weidinger Eszter válasza:
Kérlek le tudod írni, mi a tapasztalatod! Én most fizettem be és kezdek félni…
2022. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Valakinek van velük valami friss tapasztalata? Privátban is kíváncsi lennék a részletekre, valaki esetleg tagja a privát facebook csoportjuknak, ahova a munkákat töltik fel?
2022. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Van sajnos. Lányom befizette a szerződésben szereplő összeget. A privát csoportban statiszta és hostess munkák vannak, arról a fotózásról amire jelentkezett és állítólag kiválasztották semmi hír. Amikor én is felhívtam őket és elmondtam, hogy lehúzás amit művelnek és az FB-n közzéteszem a kamu szerződésüket, akkor arról értesítették a lányomat, hogy azonnali hatállyal szerződésszegésre hivatkozva megszüntetik a szerződést, a pénzt pedig nem kapja vissza. Mondjuk a szerződés is olyan, hogy a pénzt sosem látod viszont.
2022. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nekem van velük aktuális tapasztalatom. Lehúzás az egész. 65 000-öt lenyúlnak, és látom újra meg újra hogy facebookon továbbra is hirdetik magukat. Ne dőljetek be nekik.


Bent voltam a privát facebook csoportjukban. Semmi olyan nincs benne amit ne találnál meg bármely más álláskereső csoportban és elég béna állásokat osztanak meg, többnyire hostess lehetőségeket.

2022. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Sziasztok aktualis még? 2023 februar??


En voltam nalunk, fbon lattam hirdetest, kivalasztottak es kiemeltek h nem kell penzt vinni.

Ez volt az elso kor. Aztan hivtak h tovabb jutottamm

Elmentem ide is, es duma duma stb. Tesztek -> pozol, vers olvasas (?) Ilynek. Aztan ha ezen megfelelek , tudnak munkat adni igy mondtak. Biztam bennuk.

Aztam kiiertekeltek. Es felsorola h mily3n munkqk lesznek majd megh tobb szaz es nkm csak valogatnom kell, aztan duma es vegen benyogte ramzuditva hogy ezert a mentoralasaert 35 ezer forint ker most azonnal helyben. Mondtam h fizeteskor tudnam csak adni, erre mondta h a 2 het az tul keso, (honap vegen volt ez) még felajanlotta h 20ast t3gyek le es a tobbit masnap.. mondtam h nincs nalam egyatalan penz

. Erre mondta h a paromtol kerdezzem meg. Persze megkke4deztemm.

De nekem mar itt gyanusvolt.

Mondtam a nonek h nem tudok fizetni. Erre mondja h sajnalom.


Ekkora egy penzhajhasz bandat.

Meg se emlitettwk az elejen se a penzt. Semmit tuti h lehuzas.

Nekem a csaj is fura volt aki fogadott meg dumalt

2023. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!