Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 17-18 evesen ilyen kepeken...

17-18 evesen ilyen kepeken pozolni mennyire helyenvalo?

Figyelt kérdés

[link]

Fesus Nelly lanya - ha jol tudom, nemreg lett 18. Azzal robbantotta be az anyja a mediaban, hogy baromi jol tanul es okos lany, egyetemre akar menni, stb.


2021. ápr. 10. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen életkorban nem helyénvaló nyilvánosság előtt. Véleményt inkább nem írok a kislányról.
2021. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Fésűs Nelly ugyebár színésznő, a média, mint tudjuk (mert illene tudatosítani) egyenesen hazugságokra épül, az idézett közösségi oldalon pedig az ilyen "magatartás" alapvető norma. Mesélj még...
2021. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Morális szempontból, ahogy az első mondta, semmilyen korban nem helyénvaló ilyen fotókat "mutogatni". Fotós szempontból viszont szerintem egészen szép képek lettek, és ha nem írtad volna, hogy 18 éves a lány, huszonévesnek is néztem volna. Igazából teljesen mindegy, amíg a 18-at betöltötte. Nem ő az első, aki ennyi idősen ilyet csinál, és nem is az utolsó, a képek pedig ízlésesek, nekem legalábbis tetszenek, pedig hetero nő vagyok, szóval még csak nem is valami kanos macsó. :D
2021. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

#2 vagyok.


Akkor abban egyetértünk, hogy ilyen viselkedés nem helyén való. (Én a magam személyes, szerény véleménye szerint magukat a közösségioldalakat is rendkívül káros dolognak tartom. Hiszen ugyebár az ott jelen lévő fertőhöz, maga a platform adja a táptalajt. Az emberek nem maguktól lettek ilyenek - akit érdekel mélyebben szántva, az járjon utána.)


Az pedig, hogy fotográfiai szempontból, esztétikailag, akár művészileg, stb. milyen a kép, az továbbra sem indokolja hogy miért egy közösségi oldalra került, nem ott van a helye.

2021. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
nem értem, ezekben a képekben mi az érdekes
2021. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Miért lenne vele morális probléma? Nem bánt senkit, nem árt vele senkinek, nem nehezíti mások életét.

Sok jogos érv van az ilyen posztok ellen. Azt például elfogadom ha azt mondod hogy 18 évesen nem tanácsos ilyeneket posztolni mert az egész karrierjét végigkíséri, akkor is ha kitalálja hogy valami komoly foglalkozást fog űzni. Azt is, ha a közösségi média irreális szépségideáljait és szerkesztett képeit kritizálod. Azt is, ha a (nála esélyesen jóval idősebb) férfiak zaklatásától félted.

De azt nem gondolom hogy "morálisan nem helyénvaló" lenne, vagy hogy úgy kell ezt felfogni hogy ő most bűnözött, romlott életű és el kell ítélni. 18 éves, nagykorú, önszántából elment egy ilyen fotózásra modellkedni, a fotós pedig nyilván az engedélyével kitette az oldalára hogy a portfóliója része legyen. Egészségére. Nekem nem fog álmatlan éjszakákat okozni.

2021. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!