Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kismama modelleket keresnek...

Kismama modelleket keresnek valahol?

Figyelt kérdés

Annyira tetszik a testem most a 8. hónapban, szerintem tök jó alapanyag lenne kismamaruhák bemutatására (fotómodell). (180+ cm vagyok)

Amikor kismamaruhákat keresek magamnak, sokszor hastalan modellekről kell megállapítanom, hogy hogy néz ki a ruha nagy hassal vagy pedig olyan modelleken fotózzák ezeket, akik csak feszengtek a kamera előtt... Tehát azt gondolnám, hogy csak nem találtak megfelelő személyt...

De hol keresnek ilyen alanyokat egyáltalán?



2021. máj. 9. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj be Fb-on csoportokba, rengeteg modell állásos van, szerintem kismamásat is találsz:) ott érdemes a hirdetések között böngészni
2021. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Modellkedés kapcsán az elsődleges az arcod. Nincsenek kifejezett kismama modellek, esetleg modellek vannak, akik kismamaként is dolgoznak.
2021. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem tökmindegy az arc, nézz rá pár nagyobb divatmárka webshopjára, brutális, néha már-már ijesztő arcok vannak. Meg ebben tapasztalatom is van, hogy címlapra milyen bányarémeket ki tudnak retusálni, bár azóta változott kicsit a trend és most már néha az a benyomásom, hogy az arcok "hibáit" hangsúlyozzák inkább, pigmentfoltokat, anyajegyeket, aszimmetriát, csálé fogakat, repedt szájat stb. A terhesség meg nem mindenkire hat egyformán, egyeseknek eléggé eltorzul a testük, lóg a mellük, hasuk, oszloppá dagad a lábuk, nekem ebben eléggé szerencsém van. Megnéztem 2 fb csoportot, kiírtam hirdetést is, eddig nem tudtak segíteni.
2021. jún. 9. 22:24
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mire rád talál egy ügynökség és odajuttok, hogy szerződés, fotózás stb.,addigra meg is szülsz. Hamarább kellett volna ezen gondolkodni.
2021. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ki tudná megsaccolni, milyen jól fog festeni a teste a 8-9. hónapban? Ez ott és akkor derül ki. Nem az én problémám (már), ha a divatcégek képtelenek épeszűen bemutatni a kismama kollekcióikat, csak gondoltam, segítenék ezen a hiányosságon...
2021. jún. 14. 18:14
 6/10 anonim ***** válasza:
model letétl,lett fotozásod?
2021. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem. Lett viszont egy szupercuki kisbabám.
2021. szept. 13. 22:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Terheség alat sikerült kismamaruhákat találnod?elég maas kismama voltál
2021. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Használtruha boltban vettem két számmal nagyobb ruhákat, meg a H&M webshopjából rendeltem egy-két nagy hasra felhúzható nadrágot, aztán ennyi.
2021. szept. 13. 22:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező.Gratulálok megszültél.sok boldogságot
2021. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!