Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a modellkedé...

Mi a véleményetek a modellkedésről? Esetleg lenne személyes tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Láttam pár oldalon, hogy modelleket keresnek és elkezdtem gondolkodni ezen, ugyanis mindig is érdekelt, szüleim bátorítottak is de eddig nem mertem sehova jelentkezni. 16 éves vagyok, 172 cm, vékony, szóval az adottságaim úgy gondolom megvannak.

Tudom hogy ez egy nagyon összetett feladat és nem csak a pózolásból áll, gondolom van rengeteg hátulütője is, ezekre lennék én főleg kíváncsi. A fővárostól másfél órára élek, de mindenféleképpen csak ott kezdeném ezt el. Ugyannakkor a tanulmányaimat sem szeretném elhanyagolni, fontosak nekem, egyetemre szeretnék majd menni. Vélemenyetek szerint ez mennyire lenne összeegyeztethető?

Előre is köszönöm a segítségeteket!:)



2021. júl. 15. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Az első amit jó ha tudsz, hogy rengetek modell lány van. Mármint komolyan, ha megnézel egy adatbázist portfóliókkal, akkor ott paraméterekkel megadva is 20-30 ugyanolyan magasságú, hajú, szemű stb. lány lesz, mint amilyen te is vagy. Nehéz a tömegből kitűnni.


Először is el kell menned egy profi modellfotózásra, hogy legyen egy portfóliód. Ez már egy kezdeti költség, de ha a szüleid támogatnak, akkor ők biztosan kifizetik.


Ha ez megvan regisztrálnod kell egy ügynökséghez, hogy bekerülj az adatbázisukba. Van, ahol fizetni kell ezért, de olyan is, ahol csak jutalékot kérnek egy-egy közvetített munkából.


Ezután pedig várni a csodát, hogy munkával kapcsolatban keressenek. Az elején ne számíts igazi "modell" állásra. Jó eséllyel kapni hostess jellegű ajánlatokat, jobb esetben valamilyen statiszta munkát.


Azt hogy csak a fővárosban szeretnéd... nem feltétlenül így működik. Ha egy vidéki székelyű webáruház szeretne katalógus fotózást, akkor vagy bevállalod, hogy odautazol vagy keresnek mást helyetted.

2021. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Az első hulyeseget beszel. A profi modellkedes, ha tenyleg van adottsagod hozza ingyenes kezdéssel jar. Az ugynokseg tamogat. Ehhez egy megbizhato budapesti anyaügynökség kell, akik megtanitanak mindenre
2021. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!